Sniper Ghost Warrior

kokemusta ei ole

Olisiko kenelläkään tietoa miten saisin korjattua tällaisen ongelman kun kyseisen pelin moninpeli ei toimi. Aina kun yritän liityä nettipeliin tulee "Connection to host timed out" jokaisessa serverissä on sama ongelma oli quality kuinka hyvä tahansa.

1

153

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pelimies678086maajou

      Mahdollisia syitä vois olla palomuuri (softa tai rauta), steam bugaa eli näistä voisit katsella jos vikaa löytyy.

      Toisaalta voin kertoa, ettei tuo multiplayeri ole mikään hääppönen ja siinä on DM, TDM ja V.I.P pelimuodot.

      Voin myös sulle todeta, että varaudu sitten oikesti siihen, että törmäät xiittareihin, niitä meinaan tuntui olevan jonkin verran samoin kuin erillaisia xiittejä esim. WH ja speedhack ja muutamat muut kuten ettei vihu kuole edes 4 pistoolin osumasta päähän ja pariin puukoniskuun.

      Ite olen sen verran paljon pelannut että voin varmasti nuo xiitit todeta ja tämä ei ole vainoharhaisuutta vaan puhdasta faktaa.

      Harmi, että xiittarit pilaa peli-ilot niiltä kellä on puhtaat jauhot pussissa, ite en kuitenkaan tuosta pelistä niin tykänny, tuli vaan pelattu huvin vuoksi ja zekattua minkälainen tuo on.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen tumma ja tulinen

      Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
      Ikävä
      179
      1376
    2. Tunnustuksia

      Haluatko tunnustaa jotain, mitä on sydämelläsi?
      Ikävä
      85
      1263
    3. Mitä kysyisit

      Mihin haluaisit vastauksen häneltä eli mitä kysyisit?
      Ikävä
      102
      1013
    4. Sä et vaan töllö tajua että rakastuin

      Mikä stana siinä on niin vaikea ymmärtää?! Täh
      Ikävä
      48
      849
    5. Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa

      ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su
      Ikävä
      40
      743
    6. Haluatko, että kierrän sinut kauempaa

      Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.
      Ikävä
      83
      626
    7. Leski ja Volvomies

      Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..
      Kuhmo
      7
      556
    8. Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni

      mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä
      Ikävä
      30
      538
    9. Mikä on vahvuutesi palstalla?

      Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr
      Sinkut
      111
      520
    10. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

      En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
      Ikävä
      44
      512
    Aihe