Carinan loota

Onko kukaan joutunut vaihtamaan 1.6:n Carinan vaihdelaatikkoon synkronirenkaita? Paljonko tuli maksamaan?
2404
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Keski-Suomessa OK-auto nyhtää hommasta n. 500 egee työstä renkaat á 40 egee.

Äänestä
  • Joo saman työn olen tehnyt dieselcarinaani. Hinta oli n. 1000euroa ja ei se hyvä ole vieläkään. Tuli muuta lovivaikutusta ja tahmeutta laatikkoon.
    -Ei saisi nykyautoissa olla näin yleinen vika. Ja sitten vielä maahantuonti pesee kätensä ko viasta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pulassa? kirjoitti:

Onko kukaan joutunut vaihtamaan 1.6:n Carinan vaihdelaatikkoon synkronirenkaita? Paljonko tuli maksamaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu