tulkoohan kattelee tänne koeteren helemee ja viihyttänne aluellamme sillä tämä paekko on totellinen helemi.
koitereen helmi
4
320
Vastaukset
- isäntä väki
muitutanne vielö eetö mieltö saa myös sähökö paekkoja pianta korvaust vasthaa.
- kaukaa kiertävä
Onkos nämä markkinointiviestit kirjoittanut joku keskenkasvuinen espanjalainen? Hoono soomi. Sellainen teksti kuin paikkakin, rempallaan alusta alkaen.
Katso koitereen helmi -viestiketju toisaalla, siitä näkee, mitä mieltä ihmiset ovat. Satunnainen matkaaja saattaa käydä tietä kysymässä ja terveystarkastaja korkeintaan kerran kymmenessä vuodessa. Tienviitoista päätellen paikka on hylätty.
- timitra
taitaa olla todellakin paikan isäntä kirjoittanut tuon koska ainakin se on sellasta mongerrusta että ei sitä normaali ihminen ymmärrä.
- Anonyymi
Kaks kertaa on tuolla käyty, ensimmäisen ja viimeisen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986478KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3606024Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei602953Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521092404Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1082075- 1251784
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191653Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1811320- 731217
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään331208