fintv ja suomalaiset elokuvat on hävinneet? mitä ihmettä?
Hävint!
elokuvariikki
8143
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
käy kun ei maksa teostomaksuja.
Lataa ne suomileffat torrenttina. googleen vaan nimi ja torrent hakusanaks sitten vaikka utorrentilla imuutat ja kattot.
Täältä tosiaan häviää näitä ketjuja jstain syystä. Luulen että se yksi on seriffi ja hän poistelee jos hänen nimeänsä täällä toistelee?
Jiiihaaaa, turkkilaisten rikollisten aika on ohi, joikhaaaaaaa jiiiihaaaaaa heeeeehaaaawww sano
Miten niin on? Hyvinhän tuo fin-tv toimii,, paremmin itseasiassa kuin aikoihin, kun ne vaihtoi paskan serverinsä parempaan ja antoivat samalla kenkää yhdelle hankalalle moderaattorille. Suomi leffojen poisto taasen ei haittaa ketään, kuka paskoja suomi leffoja haluu ees kattoo? Ja jos haluu niin saahan noi haettua vaikka piraattibaysta kun sitäkään ei suljeta koskaan vaikka ahneilla levy, peli & elokuva yhtiön paskiaisilla yritystä onkin.
Mie haluun ne suomolehevat takasii...mie maksan vaikka!
Sota leffat hävinny ja seikkailu!!! mitä paskaaa. Muutama muitakin katoilee ja osa ei toimi!!!
Sä olet sitten 2kk myöhässä muutenkin. Fin-Tv on nykyisin ihan jotain muuta.
nordic-tv.com