kili

Kannattaako ottaa nupo kili ensimmäiseksi vuoheksi?
3280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kyllä

Äänestä
  • onko sarvellinen mahdottomuus?

    Äänestä

  • vuohi kirjoitti:

    onko sarvellinen mahdottomuus?

    Ei sillä ole väliä, onko ensimmäinen vuohi sarvellinen tai sarveton.
    Käyppäs osoitteessa: http://koti.mbnet.fi/vuohet/foorumi/index.php
    Sieltä löytyy paljon hyvää vuohiasiaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vuohi kirjoitti:

Kannattaako ottaa nupo kili ensimmäiseksi vuoheksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu