Onko tuossa Glub Amigo Atlanticon rantavedet kuinka kirkaita ihan lasten snorklausta ajatellen ja miksei aikuistenkin?
Water
Joulukuuta odotellen
4
383
Vastaukset
- käyty on
ainakin playa pesqueron ranta ihanteellinen snorklaukseen ja uimiseen,n.10 kilsa päässä amigosta
- lonkero3
on puhdasta hiekkaa kaikki on hyvin hoidettu
- simmari
Entä aallot rannalla ,onko uiminen mahdotonta...
Amigo hotellin edessä on riutta joten aallot ei ole rannassa korkeat.Kirkas vesi on myös.Skorklaus onnistuu hyvin ja niitä siellä aina näkyykin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291343
- 100861
- 75693
- 50587
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa12493ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40474Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153451Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30407Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;175384- 25381