Nonii elikkä olisko kellää havaintoo, kun vilkuttaa kokoajan tuo näyttö tuos kellon vieres isoa M kirjainta ja vaihtuu n.sec välein sellaseksi logoksi:
|
v
U
Vähän hankala kuvailla, kun ei voi liittää tähän kuvia.. mut jos jollain o joku manuaali ja halu auttaa voin laittaa valokuvan esim. s-postiin.. Eli siinä on iso M joka vaihtuu tuollaiseen tumma kolmionuoli alaspäin tuommoseen puolitummaan pötkylään? Maalaisjärellä ois et se ilmottais jonkun nesteen olevan alarajassa.. mut kaikki nesteet on ihan ok.. ja ei mitkään varotusvalot yms pala.. tuo vaa vilkkuu...?
Kiitoksia jos joku jaksaa auttaa..
Suzuki B-King "ajotietokone"?
sukisukkula
1
597
Vastaukset
- kipakko
Huoltovälin ilmoitus merkki,oisko jäänyt nollaamatte edell. huollossa tai huolto tulossa? Netistä pitäs löytyä ohjekirja pdf -tiedostona.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2329666
- 1216652
Olen miettinyt kauan
miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h486204- 794657
Vanhempi mies
Jos yritän ajatella sinut pois sydämestäni, ikävä ja surullinen kaipuu tulee kaksin verroin kovempana. Olit mun unessa324460- 343439
- 573124
On niin vaikea olla lähelläsi
En saa ottaa kädestäsi kiinni, en saa halata. En saa silittää hiuksiasi. Enkä saa sinua koskaan omakseni. ☔ Miehelle na283045Minne sä aina välillä joudut
Kun pitää hakemalla hakea sut sieltä ja sitten oot hetken aikaa esillä kunnes taas menet piiloon, en ymmärrä 🤔❤️ Oot ta253008Ostiko maailma sinut minulta?
Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue263003