Tankotanssit...

Olittako kukkaan eilen kelolla.. moniko jaksoi jalalla panna koriasti kaija pohjolan laulun siivittäminä...
5548
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Minä olin ja olisin tanssinu koko illan van tanko pirulainen seiso koko ajan kun kahtelin niitä naisia ,niin hakemata jäe perskatti.

Äänestä
  • Ei sulla mikään seisonut - paitsi järkesi oli pöhöttynyt...

    Äänestä

  • Einar*yksi kirjoitti:

    Ei sulla mikään seisonut - paitsi järkesi oli pöhöttynyt...

    huono solisti olis ollu kötry-heluna

    Äänestä

Hommaasivat kerran, pari kunnon solisteja, niin oppisivat ihmiset käymään ja tulisivat toistekkin Kelolle. Janne Pesonen kundeineen tai vaikka Tuksu tanssityttöineen niin alkaisi kansaa virrata solkenaan.

Äänestä
  • Kyllä ne tulee..
    Siihen vaan pitää olla varattuna 50 tonnia euroa tunnille...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


enehtinymukkaan kirjoitti:

Olittako kukkaan eilen kelolla.. moniko jaksoi jalalla panna koriasti kaija pohjolan laulun siivittäminä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu