oletteko tyhmiä?

jatkuvaa valitusta siitä kuinka storalaiset tienaa miljoonia jne jne. MENKÄÄ PUMMIT TÖIHIN!!!! tai opiskelkaa! järkee saa käyttää. ja simpeleläiset vois räjäyttää kaikki,sietä ei tule kuin harmeja ja lisää sos pummeja!
3214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Se koira älähtää... Et runkku taida itekään olla missään töissä. Storalaiset on lehkoja paskanjauhajia.

Äänestä

Tyhmiä hyvinkin. Nyt voisit vähän tarkentaa asiaa simpeleläisten kohdalta. Ei nimittäin mennyt jakeluun.

Äänestä

no en tunne storalaista paskanjauhajaa,mutta täällä Imatran keskustelupalstoilla niitä pilvin pimein,ja kateus leviävä tauti Imatralla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


loifr kirjoitti:

jatkuvaa valitusta siitä kuinka storalaiset tienaa miljoonia jne jne. MENKÄÄ PUMMIT TÖIHIN!!!! tai opiskelkaa! järkee saa käyttää. ja simpeleläiset vois räjäyttää kaikki,sietä ei tule kuin harmeja ja lisää sos pummeja!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu