Olimme jokin aika sitten kyseisessä hotellissa, joka osoittautui melkoiseksi pettymykseksi. Hotelli sijaitsee rauhallisella, mutta todella tuulisella paikalla, joten ainakin näin keväällä altaalla ja parvekkeella on aivan liian kylmä oleilla.
Hotellin aamiainen oli yksipuolinen ja olisi kaivannut edes jonkinlaista vaihtuvuutta: kuivat nakit, pala sämpylää ja munakokkeli keksin kera ei oikein kiinnostanut kahta viikkoa.
Huone ei vastannut odotuksia, esim. suihku oli jopa vaarallinen veden lämpötilan muuttuessa jatkuvasti. Muitakin ongelmia veden suhteen oli.
Hotellin henkilökunnassakaan ei paljoa kehuttavaa ollut, tylyä toimintaa.
Tässä kokemuksemme Hispanian lomalta kyseisessä hotellissa. Malta itsessäänkään ei suurta vaikutusta tehnyt, mutta tuli nyt nähtyä.
Terv. Kalevi
Malta, Hotel Panorama
_Kalevi_
2
554
Vastaukset
- tietoa kiitos
Lisäkommentit kyseisetä hotellista kiinnostaisi, kun olisi hyvä vaihtoehto budjettimatkailijalle. 399e viikon matka äkkilähtönä.
Mutta jos sängyissä on luteita kuten zooverista ymmärsin, niin maksan kyllä satasen enmmän hieman paremmansta hotellista. Apua kaipallen. - maltese
Olen ollut Maltalla ja hotellimme sijaitsi Sliemassa. Ajattelin mennä syksyllä uudestaan ja silloinkin otan hotellin Slieman alueelta. Kiertelin eri kylissä viime reissulla ja vaikuttivat kovin hiljaisilta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit765900KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti2764783Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja202598Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei282503Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT881542Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro141430- 1051367
Olen ihmetellyt yhtä asiaa
Eli miksi naiset ovat niin pelokkaan tai vaitonaisen oloisia minun seurassani. Se sai minut ajattelemaan, että olen epäm1281316seurakunnan talouspäällikön valinta meni perseelleen
Nyt on ihan pakko kyseenalaistaa tuo Kemijärven seurakunnan päätös talouspäälliköstä. Valitulla ei ole talouspuolen osaa1081264Rötösherra käräjillä
Ähtäriläisyrityksen epärehellisyys oli niin suurta, että mies yhtiön takaa oli lähellä saada ehdotonta vankeutta. Vaikeu191221