Olimme jokin aika sitten kyseisessä hotellissa, joka osoittautui melkoiseksi pettymykseksi. Hotelli sijaitsee rauhallisella, mutta todella tuulisella paikalla, joten ainakin näin keväällä altaalla ja parvekkeella on aivan liian kylmä oleilla.
Hotellin aamiainen oli yksipuolinen ja olisi kaivannut edes jonkinlaista vaihtuvuutta: kuivat nakit, pala sämpylää ja munakokkeli keksin kera ei oikein kiinnostanut kahta viikkoa.
Huone ei vastannut odotuksia, esim. suihku oli jopa vaarallinen veden lämpötilan muuttuessa jatkuvasti. Muitakin ongelmia veden suhteen oli.
Hotellin henkilökunnassakaan ei paljoa kehuttavaa ollut, tylyä toimintaa.
Tässä kokemuksemme Hispanian lomalta kyseisessä hotellissa. Malta itsessäänkään ei suurta vaikutusta tehnyt, mutta tuli nyt nähtyä.
Terv. Kalevi
Malta, Hotel Panorama
_Kalevi_
2
451
Vastaukset
- tietoa kiitos
Lisäkommentit kyseisetä hotellista kiinnostaisi, kun olisi hyvä vaihtoehto budjettimatkailijalle. 399e viikon matka äkkilähtönä.
Mutta jos sängyissä on luteita kuten zooverista ymmärsin, niin maksan kyllä satasen enmmän hieman paremmansta hotellista. Apua kaipallen. - maltese
Olen ollut Maltalla ja hotellimme sijaitsi Sliemassa. Ajattelin mennä syksyllä uudestaan ja silloinkin otan hotellin Slieman alueelta. Kiertelin eri kylissä viime reissulla ja vaikuttivat kovin hiljaisilta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 467655
- 334243
- 573725
- 503200
- 172886
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons652591- 562445
- 512388
- 402339
- 162286