apina banni!! ! vesipäinen vanha akka nimeltään minna82 tekee turhia banneja !! ! se vois loppua ! ! !
möhnä sheriffi !
2
256
Vastaukset
- opiskelun tärkeys!
Otapa nyt ihan rauhallisesti.
Käyt kunnialla peruskoulusi loppuun, että opit kirjoittamaan. Tulet vasta sitten uudelleen palstalle. Eikös tämä olisi hyvä ratkaisu? Juu olen samaa mieltä kyseisestä seriffistä. Käyttäytyy asiattomasti ja ei kestä minkäänlaista palautetta. Sillä on jotain kavereita jotka saa huoritella ym ilman toimenpiteitä, mutta luojan tähden jos et oo sen kaveri. Viimeksi sain bannin kun se laittoi yrjöhymiön mun jutulle. Estin hänen viestinsä sanoen asiasta /torju toiminnolla. Bannas mut siitä syystä. En voi millään uskoa, että tuo olisi bannin paikka. Sehän voi edelleen vahtia, että olen kiltisti. En vain näe hänen tekstejään enään. Laitoin ylläpidolle ilmoituksen vaikka epäilenkin onko siellä ketään koskaan paikalla. Turha kuitenkaan vesipääksi haukkua vaikka ei sovellu suomi24sen seriffiksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1574950Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813606SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt352597SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het402253Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä962139Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?282046Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan632033Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja872003Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet211506Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin
Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään1051406