on käsittämätön surkeudentila, sairaan fanin laatima ylistysriemuartikkeli.
Sen antamat vaikutelmat ovat onttoja, sen sisältö on haparaa ja valheellisuuksien kanssa vehkeilevää ryöppyävää huijausta. Sanalla sanoen se on paskaa.
Michaelin wikipedia-artikkeli
ddfdf
2
170
Vastaukset
- NiinNiinN
Mistä wikistä puhut, enkku, suomi, saksa? Mikä häh? Kerrotko mikä on vikana? Eipä eroa yhtään muistakaan "ylistysriemuartikkeleistä" (John Lennon, Beatles, Elvis, Kiss jne.).
Eli toisin sanoen olet vain kateellinen vikisiä, joka yrittää kerätä huomiota. Turha toivo muhahaahhaa... Wikipediahan on kaikkien muokattavissa eli jos koet, että jokin tieto ei täsmää, niin olethan hyvä ja korjaat sen (lisäten oikeellisen lähteen tietenkin).
- Blue
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos yhdistät nimikirjaimet
Jos yhdistät sinun ja kaivattusi ensimmäisten nimien alkukirjaimet mitkä nimikirjaimet tulee? Sinun ensin ja sitten häne1117245Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista615126- 954791
- 513948
Kyllä se taitaa olla nyt näin
Minusta tuntuu et joku lyö nyt kapuloita rattaisiin että meidän välit menisi lopullisesti. Sinä halusit että tämä menee493929- 2173837
Odotan että sanot
Sitten siinä että haluaisit vielä jutella kahdestaan kanssani ja sitten kerrot hellästi että sinulla on ollut vaikea san273474- 413113
- 512791
- 402354