Kysymys?

mä pelaan manu ja matta herra varjon kostoa enkä pääse toisesta kerroksesta eteenpäiun voiko joku autta ja kertoa miten pääsen eteenpäin
2129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vemputa 10 tuntia ja sano uudestaan

Äänestä

Työnnä sormes pimppaan 3vuotias!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


peluri kirjoitti:

mä pelaan manu ja matta herra varjon kostoa enkä pääse toisesta kerroksesta eteenpäiun voiko joku autta ja kertoa miten pääsen eteenpäin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu