Miten saan toimimaan?

Ostin kaverilta Bully Schoolarship Editin ja se valittaa tommosta: Bully requires a 32-bit display, vertex and pixel shader support 3,0 . Bitit on kunnossa ja tämmönen näytönohjain: INtel Graphics Media Accelerator Driver for Mobile. En löytänyt tota intelin sivuilta eli missä vika? Saako noita netistä?
2183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olisi tarpeellista tietää enemmän. Kuten mikä kone & malli? Käyttöjärjestelmä? Ja onko käyttöjärjestelmä asennettu joskus uudestaan ja onko samalla muistettu asentaa uusimman tajurit.. jne. Eli lisää kaikke tietoa.

Äänestä

Koneesi on paska. Integroitu sonta näyttis ei tue 3.0. Sitä ei ole tarkoitettu pelikäyttöön.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bully666 kirjoitti:

Ostin kaverilta Bully Schoolarship Editin ja se valittaa tommosta: Bully requires a 32-bit display, vertex and pixel shader support 3,0 . Bitit on kunnossa ja tämmönen näytönohjain: INtel Graphics Media Accelerator Driver for Mobile. En löytänyt tota intelin sivuilta eli missä vika? Saako noita netistä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu