juu eli mikä ois sipova digi kamera aloittelevalle luonto kuva ja pilvi kuvauksen aloittajalle ja ois plussaa jos pystyis kuvaamaan kaukoputken läpi.
digi pokkari
9889
4
200
Vastaukset
- hujitsu77
satana äijä kusetti!!lolz XDXDXD
- Korjaajja0420531
*Juu eli mikä ois sopiva digikamera aloittelevalle luontokuva ja pilvikuvauksen aloittajalle ja ois plussaa jos pystyis kuvaamaan kaukoputken läpi.
- Phase One
Phase Onen valikoimasta löytyy sopiva kamera jokaiselle aloittelevalle luonto- ja pilvikuvaajalle! Tulkaa liikkeeseemme, nyt heti!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kaksi vuotta
Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek184261Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden
"Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia5032360Onko kenellekään muulle käynyt niin
Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk1421911- 771505
- 1591473
Alahan tulla paikkaamaan tekojas
Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.91314Olisitko maailmani?
Ajattelen sinua ja pelkään välillä, että olenko antanut sinulle liikaa kannettavaksi. Olenko vaatinut sinulta aivan liik34788- 10771
- 106747
- 27721