Espoossa huone

tarvitsekko soluhuonetta espoon tapiolasta hintahaarukalla max.450 e. Molemmilla omat huoneet ja mahdollisesti kalustettuna. Kirjoittelehan takaisin niin kerron lisää

[email protected]
2252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

eron takia asunnoton,nyt tätini nurkissa .olen rehellinen,rento,asiallinen 32blondi mies.olen kakin puolin kuulema ok tyyppi ja olen siisti ja minusta saa kyllä hyvän asuin kumppanin t:Janne e:mail [email protected] tai [email protected] gsm:0404665693 terveisin janne

Äänestä

hei!olen anastasia shirikova,etsin soluhuone tai yksiö,
olin muutanut Alajärvelta,koska olin löytänyt työpaika.
heti tarvin asunto!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jasmin. kirjoitti:

tarvitsekko soluhuonetta espoon tapiolasta hintahaarukalla max.450 e. Molemmilla omat huoneet ja mahdollisesti kalustettuna. Kirjoittelehan takaisin niin kerron lisää

[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu