Amilo l7300t

Kyseessä on kannettava amilo l7300t ja pitäisi saada koneen kuoret auki olen avanut kaikki ruuvit mutta kannet eivät aukee.
Pitäisi katsoa koneen sisälle kun vaihtaisin siihen lisää ram muistia ja dvd aseman.
Osaako joku kertoa miten saan kuoret auki?
182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kommentoi aloitusta


jtrmr1 kirjoitti:

Kyseessä on kannettava amilo l7300t ja pitäisi saada koneen kuoret auki olen avanut kaikki ruuvit mutta kannet eivät aukee.
Pitäisi katsoa koneen sisälle kun vaihtaisin siihen lisää ram muistia ja dvd aseman.
Osaako joku kertoa miten saan kuoret auki?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu