Sie vitun pervo paska kohta käryyt!!!

Mie haluisin nähä siu kieroutuneen ilmmes ku sie alat äitilles selittäämään et miks äitin piku pervo teki tommosta !!! Sie käryyt paska tän kesän aikana.. Siit on aika moni muute onnelline ;-) siehä voit joutuu jotai selittää myös siu serkulles..
1630
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mitä serkumpaa sen herkumpaa........................................................

Pääasia et suvussa pysyyyy ????????????????????????????????????

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fucjuu kirjoitti:

Mie haluisin nähä siu kieroutuneen ilmmes ku sie alat äitilles selittäämään et miks äitin piku pervo teki tommosta !!! Sie käryyt paska tän kesän aikana.. Siit on aika moni muute onnelline ;-) siehä voit joutuu jotai selittää myös siu serkulles..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu