Aphrodite, Nessebar!

_Sun_

Kyseiseen hotelliin ollaan elokuussa menossa. Eri palstoilta olen jo lukenut kommentteja hotellista, mutta muutama asia on jäänyt vielä hieman epäselväksi.

Minkälainen aamupala on? Onko niin, että aikainen lintu madon nappaa? Riittääkkö ruokia aamu-unisillekin, jotka menevät syömään myöhemmin?

Onko hotellin lähellä ravintoloita, kauppoja ym? Kuinka pitkä matka on Nessebarin vanhaan kaupunkiin?? Onko crown rahanvaihtopaikkoja Aphroditen lähellä? Vai miten ja missä olette vaihtaneet rahat?

asiallisia vastauksia kaipailen :)

1

328

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • SunB

      Crown on ostoskadulla noin 400m hotellista. Ostospaikkoja on lähettyvillä. Vanha Nbar noin 2km ( näissä olen huono). Hotelli oli kiva kun on tosiaan rannalla. Voi löhötä altaan vieressä tuolilla ja kipaista sen 40m uimassa meressä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onhan tää tyhmää ajatella sua kun tuskin ees muistat mua

      Hyvää yötä sinne jonnekin. 💔
      Ikävä
      26
      2584
    2. Ikuiset kaipaajat

      Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo
      Ikävä
      77
      2476
    3. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

      Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
      Maailman menoa
      69
      2340
    4. Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle

      Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m
      Maailman menoa
      23
      2040
    5. Kerro kaivattusi etunimi

      Naisille
      Ikävä
      84
      1779
    6. En tiedä ymmärrätkö

      Kuinka paljon merkitset mulle. Näet minut minuna etkä silti käännä selkääsi. Tökit jatkuvasti kepillä jäätä ja menit ehk
      Ikävä
      7
      1589
    7. Kun ei numeroa

      niin en edes voi viestittää, et suunnitelmiin tuli muutos. Ikävä on, ja kasvaa vaan🤍
      Ikävä
      30
      1388
    8. Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla

      Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä
      Yrittäjyys
      19
      1287
    9. Kenenkä halli se on tulessa nelostiellä

      11 yksikköä paikalla
      Pyhäjärvi
      4
      1133
    10. Se on siinä

      Jami kun vielä loppuu niin Lappajärvellä ei oo yhtään mitään toimintaa.Purkamista piisaa kymmenen vuoden ajalle.Maakunna
      Lappajärvi
      34
      973
    Aihe