Eli kun sinulla ja kumppanillasi on käsiraudat käytössä, koskee nyt sitä että mies on kädiraudoissa, niin mitä kaikkea yleensä teette miehelle silloin ja mikä saa miehen hulluuden partaalle varmasti?
Itse tahtoisin kokeilla, mutta olen vielä ns. aloittelija seksissä, joten vinkit olisi tarpeen miten saada mies hulluuden partaalle käsirautojen kanssa.
Vinkkejä käsirautoijen käytössä
3
208
Vastaukset
- raudoittajaja
kytke ukko kiinni vaikka patteriin ja laita minihame päälle ja sano sille että riuhtoo kouraan silläaikaa kun olet heppijumppaamassa ja sit näyttelet spermaista piparia kun tuut takas niin eiköhän tuo ole hulluuden partaalla.
- Hyvä vinkki
Kiinnitä kädet selän taakse ja jonkun tolpan ympäri. Sitten otat hänen lompakkonsa ja sanot lähteväsi shoppailemaan. Taatusti tulee hulluksi.
"olkkuhu" Sinä jo olet ylittänyt hulluuden rajat! Se mitä minä toivon on, että sulle laitetaan käsiraudat ja myllynkivi kaulaasi ja upotetaan meren syvyyksiin!!
Sinä olet vielä nuori.. mieti mikä on elämän tarkoitus..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Alahan tulla paikkaamaan tekojas
Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.315326- 363701
Onko kenellekään muulle käynyt niin
Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk1833263- 112505
- 292102
- 121987
- 1631866
- 1051352
- 141298
- 1371144