spybot

Onko kyseisestä ohjelmasta ilmestynyt jo uusi versio, kun vanhaan ei ole saanut päivityksiä ikiaikoihin?
3305
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • itelläni on versio 1.2 eikä päivityksiä ole saatavilla, niin ainakin ilmoittaa ohjelma.

    Äänestä

  • ihmetys kirjoitti:

    itelläni on versio 1.2 eikä päivityksiä ole saatavilla, niin ainakin ilmoittaa ohjelma.

    Poista koneelta vanha versio ja asenna
    uusi.
    Sitten pelaa päivitykset.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huugo kirjoitti:

Onko kyseisestä ohjelmasta ilmestynyt jo uusi versio, kun vanhaan ei ole saanut päivityksiä ikiaikoihin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu