Mitä mieltä miehet olette ja miksei naisetkin? Mieheni reissuhommissa ja ajattelin yllättää kivalla seksikkäällä kuvalla itsestäni ja lähetin tekstarin kuvan kera. Mielessäni oli pientä kivaa ylläriä, vaikkapa puhelinseksiä. En saanut vastausta ja soittaessani ei kuulemma ollut edes nähnyt viestiä. Tämän jälkeenkään ei ole tullut mitään kommenttia. Joten vedän tästä johtopäätöksen, ettei häntä todellakaan kiinnosta. Eikä ole ensimmäinen kerta, kun näin käy. Siltikin jaksan vielä yrittää. Itsellä kova ikävä, mutta ilmeisesti ei siellä päässä.
Miten te miehet suhtautuisitte tällaisiin viesteihin puoliskoltanne?
Turha vaiva
2
168
Vastaukset
- Armas Isokyrpänen
noo, saan sellaisia aina joskus, enkä ole pannut pahakseni:) saisinpa sinultakin yhden,, olisikos mahdollista? jos ollaan vaikka lähellä toisiamme, voisin käydä kurkkaamassa livenä... loput arvaatkin, ehkä?
Tuttu tunne... Mies myös meillä ajoittain reissun päällä. Odottaa kyllä minun pitävän yhteyttä häneen päin,toisinpäin ei ilmeisesti tuu mieleenkään. Sitten kun tulee kotiin,lukee postit,syö,käy vaikka saunassa mutta SEKSI tulee mieleen sitten joskus. Pitäisikö olla alastomana ovella vastassa,että mieskin ymmärtäisi vihjeen??? En nyt jaksaisi alkaa mustasukkaiseksi ja ajatella,että reissun päällä seksiä on saanut niin paljon,ettei tee heti mieli.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1231205
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89894- 87767
Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede19736- 93717
Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat282692- 109626
- 32593
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.49543Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet115511