lämmittelee 2008 aloitetun keskustelun?? Aloita uusi, ei tarvi pyörittää satoja mielipiteitä varsinkaan noinkin mitättömästä aiheesta, kuin nyt olet alottanat, ( hienoskaupunginosa) Voi pyhä yksinkertaisuus.
Jos et ole huomannut, yläreunassa on teksti ALOITA UUSI KESKUSTELU ja isolla.
KUKA ÄÄLIÖ
KEHITYSTÄ KEHÄÄN
5
297
Vastaukset
- ...---...
Ja... miksi ei ylläpito puutu näihin ajoissa?
- VanhaGubbe
On se vaan niin hirveetä!!!! ;)
- näi o
Ja Poliisi kans
- ootpersereikä
kauheeta:)taitaa tuo ensimmäinen olla aikamoinen kyylä kun niin herneen nenään ottaa kun klikkailee itsensä joka paikkaan.
- vanhat veks
ei o mielenkiintoo vanhoihin, ymmärrän otsikon täysin, pitäis olla joku stoppari estämässä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1057451
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1025264Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1163516Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p253461Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352544Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191866Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961511Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3491506Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311356Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?561324