Akussa vikaa?

Onkohan ihan normaalia että akku on "turvonnut", takakansikaan ei mene kiinni kun on niin "turvonnut". Pitäiskö mennä vaihtaa vaikka muuten toimii hyvin.

http://i55.tinypic.com/2lbgyet.jpg
281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos kyseessä on aito Nokian akku niin ei ole normaalia. Se akku saattaa räjähtää, joten kannattaa ostaa uusi Nokian aito akku.

Äänestä

Juu on aito Nokia. Kiitos tiedosta ja pitääki mennä ostaa uusi. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysyjä.. kirjoitti:

Onkohan ihan normaalia että akku on "turvonnut", takakansikaan ei mene kiinni kun on niin "turvonnut". Pitäiskö mennä vaihtaa vaikka muuten toimii hyvin.

http://i55.tinypic.com/2lbgyet.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu