KADONNUT CHIHUAHUA !!

tiia.liukkonen

KADONNUT CHIHUAHUA! Katosi pe 10.6 kotoaan Hirvensalmelta vain puolessatunnissa jälkeäkään jättämättä. On mahdollista että on varastettu. Valkoinen jossa beigejä laikkuja, katoamishetkellään n.2,8 kg, 5v uros. Luvassa M I E L E T Ö N löytöpalkkio, kaikki vihjeet tervetulleita 0407641144/0407378403 LEVITTÄKÄÄ ETEENPÄIN!!!

Etsijäkoiran jäljitettyä jäljet loppuivat yhtäkkiä tieltä n.5m eteenpäin kotimme postilaatikolta, josta voitu nostaa auton kyytiin. on myös mahdollista että joku eläin napannut mutta vaikka pieni niin pippuruinen ja olisi oletettavaa että jotain karvatuppoja olisi jäänyt kamppailusta, myös metsät etsitty läpi, eikä löydy MITÄÄN.

6

894

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • BkHarrastaja

      Toivottavasti hän löytyy. Pidetään kaikki peukkuja!

    • iipaliini

      Kamalaa... Toivotaan todella että löytyyy.. En tiedä mitä tekisin jos oma koira katoaisi noin...

    • _O_

      Toivottavasti ei oo kukaan narkki pölliny..

    • juliette3

      Voi ei, varmaan oli hirveä tilanne. En kyllä usko, että ap enää lukee tätä, mutta olisi kiinnostava tietää, löytyikö koira?

      • ei tulosta

        Koira ei koskaan löytynyt. Mutta jos se varastettu on ja joku päivä mun eteen tulee, niin varastaja tietää nimenomaan VARASTANEENSA.

        Voimia! Chihu-vauvi on kultaa. En suostu sanomaan OLI.


      • Tiia-Ma
        ei tulosta kirjoitti:

        Koira ei koskaan löytynyt. Mutta jos se varastettu on ja joku päivä mun eteen tulee, niin varastaja tietää nimenomaan VARASTANEENSA.

        Voimia! Chihu-vauvi on kultaa. En suostu sanomaan OLI.

        en tiedä luetko tätä palstaa enää. Mutta onko Cihu vieläkään löytynyt???


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      203
      2175
    2. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      134
      1198
    3. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      113
      1073
    4. Koillis motor

      Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa
      Suomussalmi
      23
      827
    5. 58
      806
    6. Kauhavan häiriköijistä

      Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
      Kauhava
      34
      771
    7. ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla

      Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann
      Haapavesi
      42
      638
    8. Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?

      Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m
      Suhteet
      175
      584
    9. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      46
      577
    10. Auto ajoi päälle?

      Ja pakeni luin iltapäivälehdestä. ! Ken on kuski joka tuollee teki
      Kuusankoski
      10
      560
    Aihe