Sanokaa mitä kaikkea siinä on uutta. Kuulemma uusia aseita ja kenttiä. Vai onko sen pelin kotelon takakannen teksti hämäävä("uusin asein ja kentin" tai jotenki tolleen).
Condition Zero, mitä uutta?
fläffy
5326
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
CSCZ sisältää:
Moninpelin.
Paremmat graffat kentissä.
Uusia mappeja.
Yksinpeli.
Uudet player modelit (steamissa)
Uusia päivityksiä tulee jatkuvasti (steamissa)
Yksinpelissä on raketinheitin eli (LAW)sitten siinä on kaikenlaista pikku kamaa esim radiopuhelin ja lukkojensulattaja.Huonoa yksinpelissä on se että se on liian lyhyt.
Laitevaatimukset:
-Windows 98/ME/2000/XP
-Pentium III 500 MHz
-96 MB RAM
-16 MB video card
-500 MB HD space
-Windows compatible sound card
-mouse,keyboard
Botti sotaa koko rahalla mun mielestä
lue vaikka tämä http://www.peliplaneetta.net/arvostelut/366/
siinä on arvostelu cscz:tä
Jos ei niin sit ei. Ehkä ostaisin väkisin jos se LAW olis moninpelissä. Ja bottien kaa saa pelleillä muutenkin.
No ehkä sitten joskus toivottavasti tulee CS2 tai Condition Zero 2 vai mitä ny onkaan ja ihan omalla pelimoottorilla eikä tollasta palikkataisteluu.
Siis riittää joku Wolfenstein ET:n graffa taso. Tai Operation Flashpointin näkönenkin olis ihan hyvä.
että kandeeko pistää rahansa siihen ei kovin hyvä peli
ainaki los angelesissa e3 messuilla sanottiin et on tulossa jonku näkönen cs 2 tai mikä lie ja siin on samoi ratoi ,joitaki uusii mut ne vanhat radat on suunniteltu uudestaan ja ne kuulemma näyttää erittäin hyviltä.