serkun kanssa...

katuva..

En tarkalleen muista minkä ikäinen olin silloin kun tämä tapahtui.. Mutta siis olin ehkä 7-10 vuotias ja serkkuni vasta 3-5 vuotias. Molemmat olemme tyttöjä. Aina välillä kun olimme samaan aikaan mammallamme niin leikimme muiden serkkujemme kanssa paljon. Muutaman kerran kuitenkin päädyimme esim. piiloleikin aikana saman peiton alle piiloon tai johkiin sohvan taakse. Sitten pyysin serkkuani koskettelemaan intiimialueitani /edestä ja takaa. Muistan vain kun kiihotuin siitä, ja serkkuni valitti että siellä oli karvoja, mutta pyysin häntä vain jatkamaan koskettelua. Tätä tapahtui siis ehkä 5 kertaa? ja samana päivänä saattoi tapahtua useammankin kerran.
Nyt kuitenkin olen jo 14v ja serkkuni kai 9v. Olen alkanut miettimään että muistaakohan serkkuni mitä on tapahtunut, ja eikai hän ole saanut siitä mitään traumoja..? :/ En todellakaan tiedä miksi tein niin.. en kai silloin vain ymmärtänyt asiaa kunnolla. Onko jollain muilla tapahtunut vastaavaa?
Tähän keskusteluun tulee varmaan paljon negatiivisia kommentteja, mutta oikeasti KADUTTAA !!!

14

6092

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • siniaan987

      ymmärrän sinua:) olen itse 13 vuottta ja minulla on 5v sisko..hän on joksus haarat levällään ja rämplää pimppaansa:/ olen sanonut sille eiitä mutta se on hänen oma asiansa eikä minun,vaikka hän ei sitä välttämättä sitä ymmärrä...mutta sinun tilanteessasi en tiedä ja sinulla on vissii karvoitus aika aikaisin kasvanut kun kyseinen serkkusi oli siitä sanonut??:o..mutta minun mielestäsi jos haluat sanoa hänelle siitä,niin tee se..mutta jos kysyt vaikka että "muistatko kun leikimme piilosta ja olimme saman peiton alla"? ja sitten sanot vaikka että "muistatko kun kosketit vahingossa pimppaani" ja sitten jo se sanoo ei ni sanot vaikka että "ei ku nii se olikiin mun uni:D" uniin on hyvä vedota koska kukaan ei voi tietää valehteletko?:) onnee sulle:)

    • neuvoja.

      Tuskin siitä mitään jälkiä on jäänyt serkullesi. Voit olla huoleti.

    • dsdfsjosdfo

      Ei tuossa minusta mitään, lapset eivät vielä varmaan oikein ymmärrä pienenä intiimialueiden merkitystä ja he niin sanotusti tutkivat niitä, ei siinä mitään "likaista" ole. Tuskin serkkusi siitä traumoja on saanut :)

    • serkukset

      Minä ja saman ikäinen serkkuni nuorempana usein leikimme, että toinen on mies ja toinen nainen, ja hyväilimme toisiamme intiimialuilta pikkuhousujen läpi, muutaman kerran nuolimmi nännejäkin. Molemmat olemme tyttöjä. Tästä ei kummallekaan ole tullut tarumoja:)

    • trauman saanut

      Mummulassa joskus kun olin jotain 9wee serkku 13wee (poika) ni oltiin samaan aikaan saunassa ni se tuli ja kosketti mun pimppiä. En sillon vie ymmärtänyt näistä asioista ni annoin sen sit vaan kosketella. No sit siitä tuli jo melkein tapa ja sit kerran se työnsi sormensa sinne ja mua sattu tosi paljon, mut se vaan alkoi vetämään sitä edestakaisin ja sit mä juoksin äkkiä pois sieltä saunasta eikä olla sen koommin enää yhdessä käyty saunassa!

      • Anonyymi

        😳😳😳


    • Anonyymi

      Mun Serkut on Ärsytävii

    • Anonyymi

      Sairas. Lapsena sitä tekeekin kaikkea typerää. Ihmiset (ja eläimet??) Älkää oikeasti tehkö noin.

    • Anonyymi

      Olin 9 ja siskon ystävä 8 se näytteli rannalla pimppaansa ja pyysi että tuu päälle.

      • Anonyymi

        Mie olin 8v poika ja tulin päälle, en ollut alasti , mutta hyvää teki ja näytin kikkeliäni.


    • Anonyymi

      Kyllähän lapset kokeilee tavallaan niitäkin asioita ettei se mitään harvinaista ole.

    • Kannattaisi jutella suoraan. Tyyliin muistatko ja sillai. Ei siis hyökkäävästi.
      Siis 2011, miten homma eteni?

    • Anonyymi

      eli veteli sormea edes taakse, muistatko miltä se tuntui vai sattuiko se ensin ja tuliko pimpistä verta

    • Anonyymi

      Olen minäkin pannut serkkuni kanssa kun hän oli 16-17v ja minä joku21v. Itte skergoi kuinka ollaan saunottu kimpassa jo pienenä. Nyg sitten halusi kokemuksena munaa kolmannen kerran elämässään ja halusi minulta koska tiesi että välitetään toisistamme.! Kyllä se kivaa oli ja hyvää teki. En pannut hänen pikkusiskoaan 2v nuorempi. Vaikka sekin olisi halunnut myöhemmin samana kesänä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maahanmuuttajien vaikutus Suomen valtiontalouteen positiivinen

      Maahanmuuttajat maksavat enemmän tuloveroja kuin saavat tulonsiirtoja. Eroavat persuista tässä suhteessa. Persuista o
      Maailman menoa
      284
      4462
    2. Ukrainan tiedustelun huippupotti - Iski ensin yhteen satamaan, sitten toiseen

      Ukrainan tiedustelupalvelu SBU kertoo johtaneensa operaatiota, jossa on isketty drooneilla Venäjän tärkeimpiin satamiin
      Maailman menoa
      125
      2461
    3. Olen Päivi Räsäsen puolella

      En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit
      Maailman menoa
      319
      2427
    4. Ulkomaalaistaustaiset tulevat kalliiksi yhteiskunnalle.

      Selvitys: Ulkomaalaistaustaiset saivat selvästi enemmän työttömyysetuuksia ja toimeentulotukea kuin suomalaistaustaiset.
      Maailman menoa
      150
      2323
    5. Nuhteettomia edustajia

      Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no
      Politiikka
      191
      2173
    6. Päivi Räsänen tuomittiin rikoksesta...

      ...kiihottamisesta kansanryhmää vastaan. Tuskin tajuaa silti vieläkään, että raamattu ei ole lakikirja. https://yle.fi/a
      Maailman menoa
      477
      1193
    7. Korkein oikeus antaa Räsäselle vastauksen klo 9. Varmaan vapautus

      Miten veikkaat että Päiville käypi? Päivi pitää lehdistökonferenssin klo 9.30. Koko media on läsnä. 7 v taistelu on ohii
      Luterilaisuus
      384
      1118
    8. Huumeliika mellastaa Suomussalmella

      Varastanut S-marketissa, jopa kolme kertaa päivässä. Päätekijä pitänyt kuumeorjanaan naistaan useita vuosia. Mies potki
      Suomussalmi
      11
      1010
    9. Ihana sinä (m)

      Oispa kiva nähdä sua. Uskomatonta, miten paljon sä pyörit mun ajatuksissa. Oonkohan mä sun mielessä? Haluaisitko nähdä v
      Ikävä
      38
      913
    10. Oletko koskaan miettinyt

      kun sua ei kukaan puolusta missään tilanteessa? Eikö ole omituista?
      Viha
      92
      888
    Aihe