Heinäkuussa pattijoelle!

Jipii, no käyn kyllä Bangkokin, Chiang Mai ja tod.näk. Sametin saarenkin tällä reissulla. Mukana reissaa paikallinen ehana ladyboy :)
Voi veljet että tulee niin hyvä olo jo miettiä asiaa :)
4139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Heitä homo voltti. Ketä kiinnostaa sun anaalipano reissut.

Äänestä
  • No Sinua ainakin jonkin verran koska vaivauduit kommentoimaan :)
    En osaa volttia, vaikka olen nuori ja hoikka :(

    Äänestä

jätä se "lady" sana pois, mies se on. hyvää matkaa kuitenkin ukkos kaa,pitäkää hauskaa.

Äänestä
  • No hän on niin kaunis että pidä sen "ladyn" siellä alussa kuiteskin ;)
    Pidetään hauskaa, kiitos :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


reissukuumetta kirjoitti:

Jipii, no käyn kyllä Bangkokin, Chiang Mai ja tod.näk. Sametin saarenkin tällä reissulla. Mukana reissaa paikallinen ehana ladyboy :)
Voi veljet että tulee niin hyvä olo jo miettiä asiaa :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu