Nyt ihmettelen!!

Kumman nopeesti poistetaan täältä paskatsätistä semmoset kirjotukset jossa kysellään tietyistä paskapuljuista! Vittuperkele mitä touhua! Kiitos kokoomus ja EK!!!! Annetaan paskan kasvaa korkoa!!!
6216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Joo ei saa puhua siitä porvoon hienosta puljusta eikä espoon mahtavasta sorapuljusta joka ajaa lähes uusilla 3-s kankeilla ja sit siitä joka ajaa kontteja ja soraa ja siitäkään liikemiehestä riihimäeltä ei saa puhua kato kun kokoomus ei tykkää!!

Äänestä

jupinaa jupinaa jupinaa jupinaa jupinaa jupinaa jupinaa jupinaa jupinaa jupinaa jupinaa jupinaa jupinaa jupinaa jupinaa jupinaa ja vielä kerran jupinaa

Äänestä

Eikös Suomen laissa ole muutama kohta missä toisen halventaminen on rikos vaikka kirjoitatte nettiin niin olette siltikin vastuussa mitä kirjotatte

Äänestä

Kaikki etenee Kokoomuksen ja EK:n suunnitelmien mukaan ensin tulivat nämä turhat pakolliset koulutuspäivät jotka pitäisi käydä 2014 mennessä nyt he nostivat polttoaineveroa ja seuraavaksi he aikovat lyhentää ansiosidonnaisen kestoa noin vuoteen kuulemma 500 päivää eli 2 vuotta on liian pitkä aika ja sitten on tämä nettisensuuri mutta senkin nämä suuret herrat ovat ajaneet läpi eihän korruptoineista ja epärehellisistä yrittäjistä saa puhua pahaa tai saa sitten kun he ovat konkurssisa he ovat välivaihe jolla saadan rehelliset ja laskutaitoiset yrittäjät ja heidän kuskinsa pois alalta ja sen jälkeen Venäjän miehet alkavat hoitaa maamme kuljetukset ja tossa joku sanoi että Suomen laissa on muutama kohta jossa toisen halventaminen on rikos tiedoksi vaan kirjoittajalle että niin on konkurssi keinottelu ,pimeäntyövoiman käyttö, palkkojen maksamatta jättäminen ,katsastamattomalla kalustolla ajamaminen ,ajo ja lepo aikojen noudattamatta jättäminen mutta eihän noista asioista saa puhua tässä juuri nähdään kuinka asiat ovat niin pielessä nykyään. Suomi alkaa muistattamaan enenmmän ja enemmän naapurimaatamme Venäjää.

Äänestä
  • Ainakin sinulla on tuo oikeinkirjoitus ihan venäläisellä tasolla.

    Äänestä

No kyllä riittää näitä kokoomuksen ja ek: perseen nuoleskelijoita! Mistä niitä oikein sikiää?!! Siinä kaksi puljua jotka yrittävät tuhota maamme. Ja perseaukiset pikkuisännät kumartavat ja ylistävät kokoomuksenkin saavutuksia. Aina saa nauraa ja kunnolla!!!! Kolme vuotta, kekkulit, kolme vuotta niin ryssän mafia on Suomen suurin kuljetusliike. Autojen kyljissä vaan lukee transupointti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vanha kuskimies kirjoitti:

Kumman nopeesti poistetaan täältä paskatsätistä semmoset kirjotukset jossa kysellään tietyistä paskapuljuista! Vittuperkele mitä touhua! Kiitos kokoomus ja EK!!!! Annetaan paskan kasvaa korkoa!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu