Hih.. näkee millanen on eronnut mies. Etsii ja etsii.. ja kun köytää, naiset huomaa millaisen miehen on kalastanut, ja jättää.
Näin käy kun etsii ja etsii vaan ei löydä. Ei löydy parempaa kuin mitä ollut on. Turha etsiä parempaa kun se oli ja meni jo.
Ei kukaan jaksa ex miestä!
6
154
Vastaukset
- Ei kestänyt
Nii, kaikkihan me ollaa jonkun exiä, niin miehet kuin naiset ensirakkauden jälkeen, jos se ei siis kestänyt ikuisesti.
- vain yksi!Piste
No ei olla, ei kaikki mene sataa kertaa naimisiin, iha höhlää.
Kunniallinen ihminen on kerran eläissään naimisissa ja omat lapset. Ei tarvi kun se yksi ja ainoa, muita ei tule. - Höpö höpö
Ei kunniallinen ihminen jatka toimimattomassa parisuhteessa koko elämäänsä. Kunniallinen ihminen eroaa tällöin kunniallisesti (vaikka kuinka monta kertaa) ja hoitaa sen jälkeen asiansa kunniallisesti.
- Totuuden näkevä.
Lissu -vajukki se luulee ja uskottelee että sen exä ottais tuollasen umpisekopään takaisin vaivoikseen kun aikansa täällä sekoilee.... ;)
No onneksi tuon vajukki -lissun lapset saa olla ja elää sen isän huomassa niin heidän ei tarvitse kärsiä enää noin psyykkisesti sairaan sekopään seurassa!!!!!
Nykyisen taantuman jälkeisen rahapulan takia valitettavasti tuollaiset Lissun kaltaiset psyykkisesti todella henkisesti sairaat ihmiset joutuvat olemaan ilman suljetun osaston hoitoa ja se näkyy.... (kuten kaikki huomaatte ;/ ) - Kasvamaton pyrkyri
Mikähän se toimimaton suhde on, mitä yleensä ottaen pitäisi olla suhteessa. että ei olisi toimimaton. Kuuntelisin mielelläni kertomuksia.
Monen eron läpikäynyt on ihminen, joka ei koskaan enää näe missään niin hyvää, että pysähtyy. Hän hakee ja pettää jatkuvasti.
Se on kuin pelihimokin se kasvaa kasvamistaan, et saa rauhaa enää misään. - 35njkkkkkkkkkk
Exien exien exien exä, on nainen joka on naimisissa kolmatta kertaa. Lapsilla on mies mallia monesta miehestä. Missä isä on, ei ole isää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "1014507Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella293343No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452370- 361388
- 341183
- 371116
- 131064
- 1581007
- 6934
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12872