Montako vuotta ikäeroa teidän nuorimmalla ja vanhimmalla on?:)

jez

Meillä vanhin 8-vuotias ja syksyllä syntyy kuudes.

9

305

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • anu-1964

      Ikäero vanhimman ja nuorimman välillä 27v

    • qwcx

      18v

    • sattuu ajatuskin,hui

      Hyvänen aika sentään!Kahdeksassa vuodessa kuusi lasta,voi kohtu- ja kroppa -parkaa,iiiiiik!

      • kuuliij

        Meillä 8 vuodessa 8 lasta. Lekurin mielestä kohtu voi hyvin!!!!!!Nyt odotan 10. lasta.


    • Ei vakaumusta

      Kolme vuotta, kolme lasta (kaikki yksösiä).

    • yökyökyök

      kai teidän miehenne on seksiseikkailut tehny muualla ku eihän roikkuvaan ämpäriin työntäminen nui monen mukulan jälkee oo kovin nautinnollista?
      miehen vaimo ei ole enää seksikäs vaimo,joka pitäis itsestään huolta, vaan paskankäryssä elävä kotimummo, joka perse leveenä paimentaa pentujaan, joita on tehny yhteiskunnan elätettäväksi vuoden välein. miten joku voi olla niin vauvahullu, että ku lapsi kasvaa, ni on pakko saada aina se vauvaikänen kotii. paska haisee ja banjot soi ku muut perheenjäsenet joutuvat siinä käryssä elämää ja kovassa huudossa, että kyllä koulunkäynti ja kaikki kärsii.
      tiedän perheitä, joissa isommat lapset tekee kotityöt ja hoitaa lapsia pihalla, ku äiti hoitaa ja hoivaa aina nuorimmaista(vauvaiässä olevaa) ja nalkuttaa ja käskyttää töihin muita lapsia. hyi että mitä touhua ja lapsityövoimaa.

    • perheellinen

      Vanhin oli 22 kun sain nuorimmaiset ( kaksoset ). Ei mitään vakaumusta, tykkään vaan vauvoista. Lapsia yhteensä 7 ja yksi lapsenlapsi.

    • pliutm

      Vanhin on mun ekasta avioliitosta 20v. Ei asu kotona enää. Sitten 2. on 8v. nuorin 6kk. yhteensä 9 lasta. eli 8kpl 0-8v.

    • Ä-76

      Neljättä odotan. Esikoisen ja uusimman väliin jää 17 vuotta. Mielestäni se on liikaa mutta elämä yllättää välillä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      108
      2227
    2. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      896
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      66
      843
    4. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      47
      818
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      21
      786
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      521
      734
    7. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      650
    8. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      66
      648
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      23
      590
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      57
      561
    Aihe