Katainen pois viralta

Ei osaa hoitaa Suomen raha-asioita.
3126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miten mainaat Jyrin saada viralta Älä vaan saatana ryhdy täällä uhkailemaan.sä et tiedä Jyrin homasta hevon paskaa...

Äänestä
  • Opettele nimet. Häkämies on Jyri ja Tuppi on Tuppi ja Jyrki on Eu-herrojen
    nuoleskelija.

    Äänestä

kyllä käteisessä on kuningas ainesta. Ekas pääministriks sitte pressaks. Lopuksi Suomen kuninkaaksi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eetu Ho kirjoitti:

Ei osaa hoitaa Suomen raha-asioita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu