Miehen*sisu

Kun miehille tulee ylipainoa tai muuten vatsa kasvaa; siinä on merkit etteivä he enää kykene naisen kanssa kunnolla sexhommiin, tai sitten "keppi" on kuollut.
Siinä on miehellä häpeämistä ja kaljotteluun aihetta, ja yhä kauniimpia ja linjaisia naisia tulee vastaan...
13374
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

hässii ratijonauhuria jos ei se kestä korjuuttaa halvalla

Äänestä

Sokeritauti sillä on.Se siitä.

Äänestä

Vatsa kun kasvaa niin keppi häviää sinne jonnekkin. Eipä ole ihme jos nainen alkaa katsella sellaista jolla on keppi ja kyky jäljellä.
Mies saa naista vain omassa mielikuvituksessaan, vaikka kovasti kehuu omaa mieskuntoaa toisille.
Naisilla se halu eikä kyky häviä iän myötäkään, jos mies valittaa haluttomasta naisesta niin mies ei enää saa naistaan syttymään, eikä ole enää haluttava, varsinkaan jos on se iso vatsa ja kuollut keppi. Näin on.

Äänestä
  • kuiva rupu ihraisten suonikohjujen kätköissähaiseevanhalle kuselle tyypillenen kuhmolaisrouvan tavara.

    Äänestä

Fiksut onkin hakeneet ihanat ja romanttisen rakkauden ymmärtävät,kauniit ja ulkonäöstään huolehtivat,koulutetut ja sosiaalisesti kyvykkäämmät ,nuoret ja sirot vaimot idästä.

Äänestä
  • Niin olen minäkin tehnyt jo aikaa sitten. Muualta muuttaneena olen huomannut että kuhmolainen mielistelee edessäpäin , ja suunnaton kateus lienee suurin luonnonvaranne sen jos kehittäisitte pohjanmaalaisten tavoin yritteliäisyydeksi lyhenisi leipäjono olemattomiin.

    Äänestä

  • Yrittäjä 2 kirjoitti:

    Niin olen minäkin tehnyt jo aikaa sitten. Muualta muuttaneena olen huomannut että kuhmolainen mielistelee edessäpäin , ja suunnaton kateus lienee suurin luonnonvaranne sen jos kehittäisitte pohjanmaalaisten tavoin yritteliäisyydeksi lyhenisi leipäjono olemattomiin.

    Eipä oo suomalaisen naisen voittanutta olemassakaan!

    Äänestä

  • näen se on kirjoitti:

    Eipä oo suomalaisen naisen voittanutta olemassakaan!

    Kai joku perverssi tykkää kaivella lantakuoriaisia kepuakkain uuninluukusta 7LEIVÄN

    Äänestä

  • isoNokka aadam kirjoitti:

    Kai joku perverssi tykkää kaivella lantakuoriaisia kepuakkain uuninluukusta 7LEIVÄN

    Noo, onko tautipesä maatuskat parempia?

    Äänestä

Tuntuu isonokkakin päässeen hoijosta, kun joka ketjuun on jottain tuhertamassa.

Äänestä

Hei mutta iso maha ei naisia haittaa, jos miehellä on paksu lompakko.

Äänestä
  • Siinä ei auta paksu lompakkokaan jos keppi on kuollut. Ei kiinnosta nuo rapamahat muutenkaan. Niitä näkyy katukuvassa riittävän.

    Äänestä

  • kebakko kirjoitti:

    Siinä ei auta paksu lompakkokaan jos keppi on kuollut. Ei kiinnosta nuo rapamahat muutenkaan. Niitä näkyy katukuvassa riittävän.

    Suuri maha, pieni muna . . . hmm . . . Vai oliko se sittenkin sydän?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kulmakarvat# kirjoitti:

Kun miehille tulee ylipainoa tai muuten vatsa kasvaa; siinä on merkit etteivä he enää kykene naisen kanssa kunnolla sexhommiin, tai sitten "keppi" on kuollut.
Siinä on miehellä häpeämistä ja kaljotteluun aihetta, ja yhä kauniimpia ja linjaisia naisia tulee vastaan...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu