saa teetettyä uudet avaimet Imatralla??
Missä
10
2622
Vastaukset
- 19+10
Mietihän asiaa vähän, voisko olla leipomossa? Tai ehkä pitseriassa? Kenties rengasliikkeessä? Missähän niitä voisi teettää?
- Anonyymi
Ketä vastausesi auttaa? Mieti vähän ja jos et parempia neuvoja pysty antamaan, niin jätä vastaaminen fiksummille! Sovitaanko noon!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ketä vastausesi auttaa? Mieti vähän ja jos et parempia neuvoja pysty antamaan, niin jätä vastaaminen fiksummille! Sovitaanko noon!
Saattaapa olla niin, että tämä vastaaja on viisastunut ajansaatossa :)
- leeatuulia
Yks missä mie oon käyny, on joku lukkoliike siinä isossa liikenneympyrässä ku mennää kulmilta Patsaalle päin.. Siltojen jälkee siis. Ku tuut kulmilt päi, ni otat tavallaa sen viimesen tien pois siitä ympyrästä, ni se on heti siinä talossa vasemmalla puolella. Jos tästä nyt mitää ymmärs :)
- -..-.-.-.
Taitaa siinä olla nykyään parturi.
- hyvää palvelua
IMATRAN TOIMIPISTE
Lukkorengas Oy
Kanava-aukio 4
55100 IMATRA
Myymälä avoinna arkisin klo 08.00 - 17.00
Puhelin: 042 4468 220
Faksi: (05) 543 4734
Sähköposti: [email protected] - tavallaan
mite mie "voin tavallaa ottaaa pois viimeisen tien?"
-no nii .nyt mie sit oonkii entisen "väänäsen elintarvike kaupan eess"
-voisitko tavallaan ,opastaa sinne viimeiselle tielle."MINUA".#
- kadonnut lappeentiel
kiitos leeatuulia,mie kun uusi täällä,arvasin että noita piruilijoita tulee vastaamaan mutta yksi selväjärkinen,kiitos jopa ajo-ohjeet; )
- Avaimet on
Supermarketin aulassa on suutari joka tekee. Imatrankoskella siis.
- Anonyymi
Vessassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k2374094Vassarit kummittelee pääni sisällä joulunakin
Hetki sitten alkoi punakapina. Joulupäivään mennessä ollaan jo Lindtmanin nuoruusvuosien näytelmäkerhossa. Tapaninpäivän402449Oho, köyhyys väheni Marinin hallituskaudella
👋💥🤕 Tuonkin Marinin hallitus sössi --- Vuosien 2019–2023 sosiaaliturva- ja verotusperusteiden muutokset suhteessa h512012Onko 65-vuotias liian vanha lähtemään rintamalle?
Suomessa reserviläisikä nousee ensi vuoden alusta 65 ikävuoteen. Jatkossa asevelvollinen kuuluu reserviin sen vuoden lop4751918Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn431780Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.931636Kohuotsikoihin nousseet Aku Hirviniemi ja Mikko Leppilampi jouluna tv:ssä!
Täydellinen joulu -leffassa on iso kaarti suomalaisia näyttelijöitä. Mukana mm. Elena Leeve, Antti Luusuaniemi sekä koh221369Ex-Puoli seitsemän juontaja Anniina Valtonen yllättää - Uudessa roolissa tv:ssä!
Monen suosikki Anniina Valtonen tv:ssä! Valtonen on tuttu Ylen meteorologina, mutta hän juonsi myös Puoli seiskaa. Nyt A331115Mitä metsaman tuottaa
Törkypuhetta, ahdistusta, pahaa mieltä, riitaa, eripuraa, köyhien menestymättömien ja maattomien kurjien vähättelyä. Sit1201070Korvasiko kaupunki Morkon talon?
Tän missä oli joku vesivuoto talon ulkopuolella? Vai miten saaga päättyi?91054