http://www.brandbuilding.fi/File/Arwokivitalo esite.pdf
Upea! :)
Tuollainen kyllä tulee meillekin.
Arwo-kivitalo on hieno
7
827
Vastaukset
- wekko
On hieno!
- maineeton
Turha kaunistella maine on jo mennyt.
Katsokaa villapainajaisesta mallia. - ...
maineeton kirjoitti:
Turha kaunistella maine on jo mennyt.
Katsokaa villapainajaisesta mallia.Kannattaa nyt oikeasti tehdä se ero rakennusmateriaalin ja työnjohdon välillä. Arwon harkoissa ei ole mitään vikaa ainakaan muihin EPS-harkkoihin verrattuna, mutta koko projektia ei kannata Arwon hoidettavaksi antaa.
- Teetä ja
... kirjoitti:
Kannattaa nyt oikeasti tehdä se ero rakennusmateriaalin ja työnjohdon välillä. Arwon harkoissa ei ole mitään vikaa ainakaan muihin EPS-harkkoihin verrattuna, mutta koko projektia ei kannata Arwon hoidettavaksi antaa.
Niin siis tarkennetaan vielä: Mitään ei kannata antaa niiden hoidettavaksi - jos on jo kolme lähes saman nimistä firmaa, niin voivat vedättää ostajaa mennen tullen niin että rahat meni siihen firmaan mikä ajetaan kohta konkkaan ja toinen firma jatkaa.
Jos joku rupeaa haisemaan, niin se kannattaa kiertää kaukaa. Jos ei ota näistä neuvoista jo vaarin, mitä täällä on annettu, niin sympatiaa on sitten keneltäkään turha ruikuttaa.
- Suomessako?
Missäpäin suomea on?
- Viila
Milloin pilkkijakkaravärkistä on kiveä tullut?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M657282Sanna Marin pitäisi palauttaa pääministeriksi
Oikeisto "voitti" vaalit valehtelemalla äänistäjille päin naamaa, joten heidät tulisi tuomita menettämään vaalitulos ja1263991Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v463886Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn543248Demarilesbo synnytti lapsen
Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art1363190HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!
"Sdp:n uusi talousääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen482589Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e602408Hevosmies kylän kunnioitettu herra
Hei, eikö olis aika pistää "nuoriso" kuriin? Tiedämme miten teidän "yhteisö" toimii sekä kylän vanhin herra, olet poruka362232KÄVELYTREFFIT ?
Mikä on tuo konsepti. Ei kävely ole mitkään treffit. Se on hengailua, ilman mitään panostamista toiseen, go with the flo2482084Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu101921