Miten tyttöjen mielestä aina.

Kummittelee kaikkialla.
2132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Miten niin??

Äänestä

Kuule, ei kaikki oo vaan tyttöjä..pojiltakin kokemuksia löytyy hengistä.
plus olen lukenut, että räyhähenget kiusaavat enitenteini ikäisiä tyttöjä (olikohan se teini..) ja pieniä lapsia.

turha väittää tytöistä kaikkea että ovat ''hulluja'' koska monet tytöt voivat nähdä/aistia jotain mitä pojat eivät välttämättä näe.
voi olla myös,että monet tytöt ovat kokeilleet spiritismiä (minun kaverini ainakin koska heistä se vaikuttaa kivalta) ja sen seurauksena henget ovat jääneet taloon.
jotku voivat keksiä tarinansa mutta jotku puhuvat myös totta!

minua myös kiinnostaisi miten sinun mielestä vain tytöt sanovat sitä ja tätä..
jos esim. luet täältä jotain kummitus juttuja niin et voi tietää onko hän tyttö vai poika.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ainakummitusasialla kirjoitti:

Kummittelee kaikkialla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu