Peppu GALLUP

Kertokaa pojat mielipiteenne minkälainen teistä tytön peppu pitäisi olla.

Musta on aivan kauheimpia sellaiset extra sporttisilla tytöillä, jotka vahtii mitä syövät ym... Ei sellaista peppua ole hyvä läpsäistä eikä edes saa KIINNI!

Minusta naisen pitäisi antaa tulla täytettä pakaroille, eikä heti kauhistella pepun kokoa ja antaa tyttöpuolisten kavereiden mielipiteiden vaikuttaa.

Kaikkien mielipiteet on tervetulleita KIITOS!
143206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

:D että on taas hyvä galluppi!! tottakai tytön peppu pitää olla sellanen et sitä pystyy sheikkaa!!! siis kukaan nyt haluu mitään lautapersettä, sehän ois vähän sama ku ei ois rintoja!! tosin ei perse mikään levinnykkään saa olla!! tai saa se olla mut mä en haluis semmosta!! mun peppu on ihan paras!! :DD

Äänestä

Ei se kiinteys kuitenkaan ratkaise kireyttä. Mitä ujompi tyttö, sitä ujompi on ruskea!

Äänestä

Peppu saa olla itsensä näköinen

Äänestä
  • Ei saa olla. Pyllyn pitää olla hyvin trimmattu ja kiinteä. Myöskin pieni ja pyöreä. Täysin väärä luulo, et iso ja levinnyt pylly olis jotenkin hyvä. Eli ei oman näköinen vaan nimenomaan HYVÄN NÄKÖINEN!

    Äänestä

  • Tarzan kirjoitti:

    Ei saa olla. Pyllyn pitää olla hyvin trimmattu ja kiinteä. Myöskin pieni ja pyöreä. Täysin väärä luulo, et iso ja levinnyt pylly olis jotenkin hyvä. Eli ei oman näköinen vaan nimenomaan HYVÄN NÄKÖINEN!

    Ai?

    Onko naamasi sitten venynyt ettei myös pehvanka saa olla levinnyt?

    Urheilullisella henkilöllä on myös urheilullinen pehva

    Luonollista

    Oletko sitten nähnyt levinnyttä pehvaa?

    Enpä haluaisi katsoa sinun pehvaasi.Miehillä taas on karvainen peppu. Mikä ei sovi lainkaan.

    Äänestä

taas hyvä kalluppi!!minun mieleen on "pienet kiinteet pyllyt".semmonen airobik perse on paras eli kiinttee et joka housuisssa näytää hyvältä!!

Äänestä
  • Taas ei yleensä ole minkäänmoista peppua.
    Voisivat enemmän kiinnittää huomiota oman peppunsa treenaamiseen, ja niin, että se edes näyttäisi joltain muulta kuin olemattomalta sen sijaan, että naisia moittisivat.

    Äänestä

Työntäkää jo nämä gallupit perseeseen...

Äänestä

Mä oon homo ja tykkään piukkaperseisistä pojista, siis pieni ja kiintee on paras. Luulisin että samanlaiset likatkin on parhaita. Tosin likoista ei oo kokemusta. Kyllä poika tietää mistä poika tykkää ja pojan kulli ja peppu on ihana.

Äänestä

näisä on puhuttu pikään minkkälainen ois paras peppu!SORI mutta lauta perseet on rumia!!!taas höllyvä peppu on nami,nami!!löytyiskö linkkiä hyvästä peppusta!!laita näytille!hyvää kesää hyvä PEPPUSILLE TYTÖILLE!!=)

Äänestä
  • Kyllä! Tytöillä pitää olla vähän hyllyvä peppu. Mielummin iso hyllyvä peppu kuin lautapeppu! Kivempi isosta pepusta on pitää kiinnikin ;)

    Äänestä

ootteko muuten huomannu, et jätkillä/miehillä on aika usein ihan olematn "lautaperse" et näyttäs et ois vaan pelkkää jalkaa? hankkikaa eka itellenneki perse ennenku alatte muitten takalistoja arvostelee :D

Äänestä

Poikien peba pitää olla suht pieni ja kiinteä ja naisilla sellanen kiva mistä saa otteen, mutta ei silti mikään irtoperse!!!
(Monesti pojat on kyllä pelkkää sääripakaraa=ei pyllyä laisinkaan ;D)
Meillä (2 mimmii) on kyllä suomen parhaat, etttä tervetuloa kattoon ja muistakaa ottaa mallia paremmista!!!

Äänestä
  • mä voisin tulla kattoon...naisten peput on ihania!! mut en kyll äole ikinä nähnyt parempaa kun mulla...toki yhtä hyviä,mut mulla vaan sattuu olemaan paras vartalon malli että paremmaks ei voi pistää...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


boy kirjoitti:

Kertokaa pojat mielipiteenne minkälainen teistä tytön peppu pitäisi olla.

Musta on aivan kauheimpia sellaiset extra sporttisilla tytöillä, jotka vahtii mitä syövät ym... Ei sellaista peppua ole hyvä läpsäistä eikä edes saa KIINNI!

Minusta naisen pitäisi antaa tulla täytettä pakaroille, eikä heti kauhistella pepun kokoa ja antaa tyttöpuolisten kavereiden mielipiteiden vaikuttaa.

Kaikkien mielipiteet on tervetulleita KIITOS!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu