Jjjuumooi. Tiiättekö mitää hyvii paikkoi tässä Kajaanissa jossa ois jtn "kummitustaloi" tms. Ei sitä myllyy sitte saa ehdottaa :::ddd TAI pyörteen tilaa, siel kait asuu joku(?) muutenki D: Mut ehdottakaa tääääääänks==)
TIIÄTTEKSTE ? :ooo
Rändöööööm
7276
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ravintola Onnela, poliisitkin kiinnostuneita kummittelijoista.
Okei varm päästää onnelaa tyylii 14 vuotiaita :--Dddddd
Eipäs nyt tuu mitään mieleen
Rändööd rändöööd jimbööö bööö jööö döööö kumituksi sindöööö rädööö böööööööööööööööööööö dddddddddddddddddd ööööööööööööööööö huuuuuuuuuuuuuuuuuuu haaaaaaaaaaaaaaaaa höööööööööööö
Opettele kirjottamaan, kiitooooossss:)))))dddddd
Ajetaan paltaniemelle päin, käännytään muistaakseni hetteenmäen kohdalta vasemmalla, niin jossain siellä metikössä on vanha koulu, sellainen puurakennus. Harmi kun en osaa nyt tarkemmin selittää, sinne on aika vaikea löytää kun talo ei taida näkyä sieltä puitten takaa tielle.
Kyseinen talo on purettu, joten ei enää yhtään jännittävä.
Sinä tunnut olevan oikein sonta kummistus,ainaki dddddd rädööö Jjjuumooi TIIÄTTEKSTE pöööööööööö huuuuu haaaaaaaaaaa höööööööööööö buuuuuuuuaaaaaaaaaaa rööööööööööö