En olisi uskonut, että niin pitkän/rankan/jännittävän päivän jälkeen vaimo vielä kykeni saamaan orgasmin hääyönä ja vieläpä oudossa paikassa. Tosin oltiin ilman alkoa koko päivä ja vaimoa halutti aika tavalla. :)
Orgasmin lähetessä vaimon kroppa jännittyy ja hän puristaa minua todella kovaa itseään vasten ja pidättää hengitystään ja alkaa vaikertamaan h-hetkellä. Onneksi lantioni on vapaana ja pystyn tykittämään hänet taivaisiin. Tuon jälkeen hän rentoutuu alapäätä myöten ja naurahtaa.
Muilla vaan siirapit, hiekat ja herneet pyörii lakanoilla noissa hääyö
jutuissa.
♥♥♥♥ Vaimon orgasmi ♥♥♥♥
4
793
Vastaukset
- utelias.
minkälaisia orgasmeja teillä muilla?
- Neitsyt...
Minun vaimoni oli neitsyt hääyönä. Itse en sitä ollut, joten osasin hoitaa homman. Vaimoni sai mahtavan orgasmin ja se oli tosiaan hänen ensimmäinen orgasminsa miehen toimesta. Oli tosi huippu kokemus minullekin, kun tajusin, että hän sai, eli pystyin tyydyttämään hänet, vaikka oli eka yhdyntä hänelle. Tuosta on aikaa nyt 16 vuotta ja kysyin häneltä tässä pariviikkoa sitten, että muistaako hän meidän hääyömme. Muisti ja muisti myös sen.... Meillä on tosi upeeta seksiä edelleen.
- Mikä ääliö
Aika hyvin meni näköjään esitys läpi. Olisi varmaan pitänyt ryhtyä ammattinäyttelijäksi. Tai valita joku oikea mies, joka oikeasti osaa hoitaa homman eikä koe tarvetta puhua yksityisasioista keskustelupalstoilla.
T: Vaimosi- Orgasmi rulettaa
Mahtoiko nimimerkki "Vaimosi" vetää liikaa siideriä ja sammua pappilan vessaan? Ukkos ei kuitenkaan jäänyt ilman. siitä piti joku muu huolen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kunpa minä tietäisin
Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv252426- 1142066
- 1151681
Syitä välttelyyn
En ennen ole kokenut tällaista. Miksi vältellään jos on ihastunut vai onko se aina merkki siitä ettei kiinnosta?421533Yksi päävastuullinen heitti lusikan nurkkaan.
Toivottavasti omaisuuden hukkaamiskielto tulee välittömästi.91477Miksi kaivattunne
ei pystynyt koskaan kertomaan tunteistaan? Teitkö oikean valinnan kun lähdit etääntymään? Kuinka kauan olisi pitänyt odo901065Purrasta tehty huoli-ilmoitus
Näin lehti kertoo https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/0f1cfaf0-d4e4-4a97-9568-c27b3199b0161201016Pelottaa kohdata hänet
En tiedä jaksanko tai kykenenkö. Tuntuu jättimäiselle vuorelle kiipeämiseltä. Pitäisikö luovuttaa. Pitäisi. En jaksa nyt87965Olisin halunnu vaan tutustua
Ja kevyttä olemista... Mutta ei sitten. Ehkä mies säikähti, että haluan heti kaiken. 😅 Kävisi ihan sellainen kevyt meno35957Tiedätkö ketään toista jolla on sama kaivattu
Eli joka ikävöisi samaa henkilöä tällä palstalla? Tai muualla? Tiedätkö miten kaivattu suhtautuu tähän toiseen verrattu15949