Hei
Olen 34-vuotias nainen ja etsin kuntoiluseuraa Itä-Helsingistä päin. Esim.hölkkäämään, pyöräilemään, rullaluistelemaan, uimaan, tennikseen. Jotain uusia lajejakin voisi olla mukava käydä kokeilemassa. Lähinnä mentaliteetilla pidetään hauskaa ja liikutaan, eikä verenmaku suussa treenaamista. : )
Lisäksi mulla on myös kaksi koiraa, joten olisi mukava saada koirallista kaveria, joka olisi halukas lähtemään, vaikka pitkille lenkeille tai tekemään koirille makkarajälkeä. Koirani tulevat hyvin juttuun muiden koirien kanssa.
Viestiä voi pistää tänne.
[email protected]
kuntoiluseuraa ja/tai koirakaveria itä-hel
tuilea
0
135
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604816Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362199Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti581889- 1921841
Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1681570Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.2891471Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2061260- 881189
- 2071172
- 651134