Mihinkä kaikki kirjoitukset hävinneet palstalta?
Eikö kellään ole mitään kommentoitavaa tuosta uljaasta firmasta?
Suomi sohva
13
446
Vastaukset
- sohvamies
Hyviä ja halpoja sohvia, sillä sipuli.
- Ryhtiä olla pitää
Kohta alkaa taas uudet kirjoittelut, nimi tulee vasta ensiviikolla julkisuuteen. Jos vaikka liikkeen nimeksi tulisi "ryhtiliike" ja mainoksessa käytettäisiin ; Nyt sohvia ja sänkyjä meiltä, saat takuulla ja halvalla ryhtihintaan jopa - 90 %. Normaali ryhtihinta 2990 nyt vain 399. Tule ja valitse ryhdikkäästi omasi.
- Ryhdikästä
Ja Kainuulaisissa nuorissa on ryhtiä jotka tännekki kirjoittelee ,vanhusten talon edessä kuseksitaan juodaan kaljaa huudatetaan bemarin romuilla yö kaudet (Ryhtiä olla pitää ) eiks vaan sellaisia te olette.
- Toiviainen oli
huvittava tapaus Rosis Clubilla 80-luvun lopulla.
Kyllä sille sai nauraa...:) - 20 20 20 20
"huvittava tapaus Rosis Clubilla 80-luvun lopulla."
jep, minäkin muistan. rahalla koetti kalastella kavereita ja naisia ja tanssi
niinkuin sika betonisaappaissa. - 2845
Keroppas mitä sinä olet saanu aikaan oletko muutako sossun luukulle menoss kerran kuussa,siinä sitä onki paljon ja bemarin resulla vanhustentalon edessä sinunki jälkeläiset ajelee ja kuseksii. Siinnä olette hakoja en missään ole niin pöljää nuorisoa nähny kuin Kajaanissa.20202020
- Hakkaa pä..
Mitenkä eri ala onnistuisi. ?
- NonPerSu
Hyvinhän ne Suomi-Soffat ovat kaupaksi menneet. Erityisesti persujen juureva heimo tuntenut juuri Suomi-Soffan persuuksensa mukaiseksi ja edulliseksi hankkia!
Käy kaupasta halpa ja persuksen mukainen Suomi-Soffa olohuoneesi komistukseksi! - 2845
Näyttää Kainuulaisia vituttavan kun toinen käärii rahaa kuin roisos , itse ovat perse aukisia,lapset samanlaisia sossun kasvatteja kuin itse vanhemmatki ovat, vanhusten kiusana joka ilta kuseksitaan romu bemarien edessä.NonPerSu taitaa olla yksi niistä monista,aina kun käy Kajaanissa niin kyllä huvittaa se paska kylä.
- samaa mieltä
Ne on niitä vihreitä pieniä olentoja. Oletko nähnyt vaaleanpunaisia elefantteja? Jotkut ovat sanoneet nähneensä myöskin elefantteja.
- NonPerSu
NonPerSu istuu edelleenkin mittatilaustyönä raknnetussa amerikkalaisessa sohvassa.
Ps. Olkaa köyhät hilijaa!!! - Kateellinen2
Ei ollu köyhä ei kipee! hyvä niin! jakoi huonompiosisille 500 ja 1000mk:n seteleitä heittelemällä niitä pitkin Rosis Clubin lattiaa ja köyhät keräsi ja konttasi.
Se oli aikaa se.Voisi kyllä nyt ilmoitella missä jakaa köyhille avustusta,niin voisi tulla hakemaan perheelle ruokarahaa. - Arpanonni
Kusettajia ovat , oikeudessa tuomittuja, liiketoimintakiellon saaneita.
Ei jatku pitkään.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.3093055Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka612353- 1242057
Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3492043Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois1271733- 671399
Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2121395- 661337
- 691270
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl781243