Missä viipyy

Suomussajmen taxit missä ootte,kun kesälomalaisien täytyy oottaa teitä yli tunnin,ennen kuin ilmaannutte,monta puhelua,mutta ei keskus toimi,vai onko ajureissa vikaa??
2254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

eihän se palanko ehdi kaikkia asiakkaita yksin kuskata vaikka erittäin kova yritys on päällä koko ajan.sitten kun hän saa oman mittarin niin monelta hänen kolleegalta menee ne vähätkin keikat.
ps olisit soittanut mese makelle.heittää se hänkin keikkaa ja on paljon asiallisempi kuin osa taksi kuskeista.

Äänestä

Suomussalmella "pimeän taksin" saa kolme kertaa nopeammin ja hinta on 10%-25% normi taksin hinnasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yamu kirjoitti:

Suomussajmen taxit missä ootte,kun kesälomalaisien täytyy oottaa teitä yli tunnin,ennen kuin ilmaannutte,monta puhelua,mutta ei keskus toimi,vai onko ajureissa vikaa??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu