Virtsaamisen jälkeen alapäähän tulee kauhea kipu/kirvelyaalto(joskus oikein kouristuksina, ja pahoina päivinä muutama tippa verta), joka jatkuu pitkään sen jälkeen.. tuntuu myös että kokoajan olisi vessahätä. En pysty istumaan, enkä seisomaan.. ja keskittyminen on kauhean vaikeaa tämän takia... Oudointa tässä on se että virtatietulehdus näytteet klamydia( muut samassa testattavat sukupuolitautitestit negatiivisiä), otin myös suun kautta otettavan hiivatulehdus kapselin ja ei mitään vaikutusta... Lääkärille paikkakunnallani saa odottaa aikaa jopa kuukauden, joten laitoin tänne viestin, jos jollain olisi vastaavia kokemuksia.
Olisiko mitään vaikutusta asiaan sillä kun käytimme ruokaöljyä liukasteena n. reilu viikko sitten.. sen ei pitäisi kai kuivattaa?
Olisiko mitään vaikutusta asiaan sillä kun käytimme ruokaöljyä liukasteena n. reilu viikko sitten.. sen ei pitäisi kai kuivattaa?
Vastaukset
Vanhimmat
Ei vielä vastauksia
Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.