Kertokaa nyt hyvät ihmiset uutisia Pridesta, että me rannalla ruikuttajatkin saatais tietää jotain...
Let´s hear it
8
357
Vastaukset
- Tyytyväinen kyllä
Joo, naistenbileissä oli mukavaa, pääsin pussailemaan pitkän tauon jälkeen, ja kuinka hän suutelikaan niin että jalat lähti alta...
- jesh jesh
Heh.... Olen hyvin iloinen puolestasi! :D
- 8+20
Puistojuhlassa oli ainakin mahtava tunnelma ja paljon iloista väkeä liikkeellä, hyvää musiikkia ja rento meininki. Ja kuuma! :D Oli aikuisia ja lapsia, perheitä ja kaveriporukoita ihan laidasta laitaan. Oli kaikenlaista myyntikojuakin ja mistä sai ostaa purtavaa jos nälkä yllätti. Erityisen kiva on se yks myyntikoju, mikä aikaisempinakin vuosina on ollut mukana, siellä myydään kaikkea käsin tehtyä sateenkaari-tavaraa, suosittelen! Porukka viihtyi myöhään iltaan asti puistossa. Kulkueessa oli kuulemma n. 7000 henkeä ja puistossa oli varmasti vielä enemmän.
- 8+13
Naistenbileiltä olin odottanut hieman enemmän. Puistojuhlassa oli todella mukava tunnelma, ihmiset innostuivat jopa räpiköimään ja tanssahtelemaan suihkulähteessä. ;) DTM:ssä oli lauantaina mahtavaa. Siellä oli kauniita naisia, mutta valitettavasti en uskaltautunut puhumaan. Pari hymyä sentään vaihdoin erään kaunottaren kanssa. ;) Valitettavasti sekin jäi siihen.
- Ruskeat silmät
Päivällä oli hauskaa.Ilta olisi pitänyt jättää väliin että olis jäänyt kiva mieli.En tykkää kännisistä naisista, yök:(
Eräs hottis kiinnosti ja olikin flirttiä.Olis ollu muuten naisella saumoja muhun, mutta kun oli juonut liikaa ni skippasin ja lähdin kotiin.
Eikä kiinnosta jälkikäteenkään, kun jäi huono makua ja ajatus ettei tiedä kuinka paljon se tykkää juoda...Että turha ainakaan meikää täällä(kään) huudella!- voih voih
No mutta mietipä sitä, että ehkä se nainen ottaa vaan pari kertaa vuodessa! Jos sä näet kerran jonkun humalassa, ei se tarkoita, että sitä tapahtuu joka ikinen viikonloppu. Olisit vaan jutellut sen kanssa enemmän ja udellut rivien välistä sen elämäntyyliä.
Toivottavasti et nyt kävellyt onnesi ohi... - plussa!
Hyvä asenne! Ei kannata tyytyä juopottelijoihin. Mitä väliä vaikka sen tekiskin kerran vuodessa kun sekin kerta on liikaa, yök.
- Tyytyväinen kyllä
voih voih kirjoitti:
No mutta mietipä sitä, että ehkä se nainen ottaa vaan pari kertaa vuodessa! Jos sä näet kerran jonkun humalassa, ei se tarkoita, että sitä tapahtuu joka ikinen viikonloppu. Olisit vaan jutellut sen kanssa enemmän ja udellut rivien välistä sen elämäntyyliä.
Toivottavasti et nyt kävellyt onnesi ohi...Niinpä, minä tosiaan juon sen kerran vuodessa, ja olin humalassa, sellaisessa pehmeässä, niinkuin oli nainenkin, joka ''löysi'' minut... vai löysinkö hänet ;-)
Joka tapauksessa hauskaa oli, ja hyvältä tuntui.
Miksi edes mennä baarin etsimään selvää naista? Aika harvassa varmaan ovat, luulisin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti27517546Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."
Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist245645- 1212631
Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."
Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar172135Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä
Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa3361788Pikkaraiskan puhelut
Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?1111040- 59970
Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?45933Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen
Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto32931