Voiko tyttökin katsoa pornoa? mulle tulee aina hirveen huono omatunto siitä ja tuntuu et oon jotenki erilaine ja tyhmä ku katon sitä.... :(
Pornon katselu
8
719
Vastaukset
- TOTTAKAI!
Tottakai voi katsoa! Ei se tee susta erilaista jos pornoa katsot. Ei siitä ääneen puhuta mutta moni muukin tyttö katsoo pornoa. Pornon katsominen tuo sitä kiimaa ja lisää nautintoa ja siinä alkaa mielikuvitus kyllä juoksemaan :)
- miksipäs_ei
Katson! Tosin homopornoa... kai pelkään alitajuisesti kääntyväni naisiin päin jos katsoisin ns. "normaalia pornoa" :Dd
- nohellohello
No mä katon kyl normiii..... :ooo Mut en kyl mitää lesbopornoo siitä mulle tulis viimeistäänki sellane olo et olisin naisiin päin :D
- Plääh...
Kuinka moni teistä kaikista on niiku poika.Oon vielä lapsi mut niiku en sillein ja mun poikaystävä jonka jätin halus aina tehä munkaa sitä Pornoa..Ja kuinka monella teistä on Facebook?
- 123a21
Oon niinku poika, ja mahdatko tietää pornon ja seksin eroa?
- lhgöpoihp
Mitä meinaatte sillä naisiin päin kääntymisellä? Jos noin ajattelette niin taidatte jo olla lepakoita tai biitä.
- jjaaauuuu
Kyllä voi kattoa. Itse katton vaikka mitä: homopornoa, lesboja, hentaita, ganbangeja,... Enkä tunne syyllisyyttä siitä. :D Oon siis kohta 17v tyttö.
P.s. Eikä se lesbopornon kattominen tee sinusta lesboa. - fadsfasdf423423
miks tyttöjen mitäs kahtoo pornoo ku ne sais varmaa kyrpää aina ku haluaa...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1137792
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1275339Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p303576Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1223563Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352594Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191896Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3571544Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?971540Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?701406Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311376