6610

Onko joku ostanut lähiaikoina Nokian 6610? Paljon maksoi? Onko hyvä?
2324
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Joo ostin vuosi sitten maksoin 100e kaverin kautta on muuten tosi hyvä puhelin että suositten ostamaan.Nyt myydään samaa puhelinta kameralla 6610i ei kannata ostaa koska Nokia myy vanhaa varastoa johon on liitetty tuo kamera joka on ihan paska eli osta pelkkä puhelin eli 6610 saat sen paljon halvemmalla.Ja oot tyytyväinen.

Äänestä
  • Kiitti! En ois ostanukaa kamerallista, aika huonoja kuvia saa noilla kännyköillä, ainakin halvimmilla, digikamera mulla on jo, se riittää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietämätön kirjoitti:

Onko joku ostanut lähiaikoina Nokian 6610? Paljon maksoi? Onko hyvä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu