Mika Myllylä kuoli.

oikeus ja joo.

Mitä epäilette?

16

370

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ei selvä tapaus

      Myrkytetty, ALKO, oikeutee haastettava.

      • Etyylialkoholi

        Hikoili ensin tuhansia litroja.


    • Kettu3

      Tuli mieleen, että kaiken tämän dopig-homman jälkeen ja tietäen hänen elämänsä viime vuosina, olisiko ollut ihan henkilökohtainen ratkaisu.

    • Suomalaisten MESTARI HIIHTÄJIÄ vastaan on käyty "oikeutta" lähes 20 vuotta.. Kuka siitä on hyötynyt.. Kymmenet asianajajat miljoonilla euroilla.. Tämä on niin sairas juttu Suomalaisessa Yhteiskunnassa.. Miksi meille ei riitä että urheilija saa kilpailukiellon.. Miksi Suomen edustajaa painostetaan niin paljon että hän päättää päivänsä itsemurhaan?? Suomen kansa on paljon sairaampi kuin yksikään urheilija!!
      Suomessa ns. työtön Murhaaja saa Huipputuomarin maksutta, mutta jos minä olen töppäillyt jollain tavalla, mutta asun omassa asunnossa, niin oikeusaputoimistoon pitää turvata.. On tämä niin perseestä.. Me "suomalaiset olemme hulluja, kun kaikkeen alistumme!!

    • 17

      Eiköhän Mika Myllylä kuollut v i t u t u k s e e n.

      • perapervo777

        itsemurhaan!


    • ei lääke

      Hiihtopomot ajo USKOVAISEN, raivo raittiin miehen ryyppäämää, uskottelivat että ALKOHOLI on lääke, melkee etteivät kaataneet suuhun.
      Nyt ovat niin osaa ottavia.

    • dooppaajat

      Dopingjuttu taisi lähteä liikkeelle, koska Aho ryhtyi presidenttiehdokkaaksi. Siksi ainakin alkoi loputon oikeusjuttu. Myllylänkin piti vielä keskiviikkona todistaa asiassa. Voi saatana sentään se tappoi hänet.

    • jos joltain..

      lämpimien maiden edustajalta löytyy kiellettyä todetaan vain että hänen suorituksensa hylättiin.MIKSI MEILLÄ PITÄÄ LYNKATA

      • dopkäytäntösil...

        Myllylä todisti kesäkuussa 7 päivänä ja varmaan tiesi, mitä se tarkoittaa muille?
        Sen jälkeen alkoi putki, joka johti ............
        Oikeusistuimen ja poliisin sadismilla pitäisi olla raja .........


    • Heimo31098

      Jos Jari Räsänen ja kumppanit eivät olisi valehdelleet oikeudessa dopingin käytöstä, niin tämä koko ei olisi paisunut tälläisiin mittasuhteisiin. Sen valehtelun takia STT joutui maksamaan suuret korvaukset ja yksi toimittaja menetti työnsä.

      Valehtelu oikeudessa on vakava asia ja tästä taas näkee mihin se johtaa.

    • epämääräistäjengiä

      Sen ryyppyporukka on ilmeisesti ollut vähän epämääräistä kun ammuskelevat yöllä pihassakin huvikseen...

    • JJ

      SAI SYDÄNKOHTAUKSEN

    • Helteellä

      voikin saada SYDÄRIN - oli varmaan sydämen laajentuma sen ylimääräisen rehkimisen seurauksena .

    • Ryyppäs liikaa

      Sekosi kännitoilailu morkkiksiinsa.

    • varmat pettivät

      Oli kyllä Finlandian viimeinen mies hiihtäjä, ei oo uutta tullu, eikä taida tulla, ura vaa loppu kesken kaiken, eikä omasta syystä, omat koirat purivat, kai tarkoituksella.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen mukaan rasismi on huumoria

      Vaan kun koomikko kutsui Halla-ahoa fasistiksi, niin piti haastaa oikeuteen. Mihin se huumorinitaju yhtäkkiä hävisi? ⠀
      Maailman menoa
      281
      6732
    2. Rasismia kaikkialla näkevät ovat Suomen tyhmimpiä ihmisiä

      ja monillahan kuluu myös mielialalääkkeitä, eli päässä on ongelmia. Mutta he eivät tajua kuinka paljon ja ihan todellis
      Maailman menoa
      244
      6304
    3. Ei kahta sanaa etteikö Petteri Orpo hyväksy rasismia

      Koska jatkaa hallituksessa rasistisen perussuomalaisiksi itseään kutsuvan puolueen kanssa. Se on Petteri Orpon arvomaai
      Maailman menoa
      42
      5672
    4. Mitkäs nuorisoporukat ovat toisia nuoria ryöstelleet (selvää rassismia)

      No poliisi kertoo, että maahanmuuttajataustaisia ovat, ja isot porukat sillä yhden suomalaisen uhrin kimpussa on ollut j
      Maailman menoa
      158
      5005
    5. Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen

      Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi
      Maailman menoa
      42
      3838
    6. Hallitus on kaadettava ja Orpon on erottava

      Mikään muu hallitus ei ole oman elämäni aikana tuhonnut näin paljon tämän maan taloutta ja työllisyyttä sekä suomen main
      Maailman menoa
      199
      3750
    7. Lasse Lehtonen vaatii persuja pyytämään anteeksi aasialaisilta

      Persut ova romahduttaneet Suomen maakuvan parissa päivässä negatiiviseksi rasismillaan ja se alkaa vaikuttamaan jo Suome
      Maailman menoa
      132
      3467
    8. HS 12/25 kysely: persut romahti, demarit raketoi

      Kyyti on kylmää persuleirissä, saattaa vetää siellä silmätkin viirulleen. Sen sijaan SDP:n puoluetoimistolla voidaan pok
      Maailman menoa
      45
      3169
    9. Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä

      ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan
      Maailman menoa
      5
      3155
    10. Rasismi rapauttaa Suomen mainetta ja hallituksen hiljaisuus pahentaa vahinkoa

      Finnairin viesti Japanista on pysäyttävä: suomalaisen politiikan rasismikohut heijastuvat suoraan matkustuspäätöksiin ja
      Maailman menoa
      339
      2835
    Aihe