Mika Myllylä kuoli.

oikeus ja joo.

Mitä epäilette?

16

387

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ei selvä tapaus

      Myrkytetty, ALKO, oikeutee haastettava.

      • Etyylialkoholi

        Hikoili ensin tuhansia litroja.


    • Kettu3

      Tuli mieleen, että kaiken tämän dopig-homman jälkeen ja tietäen hänen elämänsä viime vuosina, olisiko ollut ihan henkilökohtainen ratkaisu.

    • Suomalaisten MESTARI HIIHTÄJIÄ vastaan on käyty "oikeutta" lähes 20 vuotta.. Kuka siitä on hyötynyt.. Kymmenet asianajajat miljoonilla euroilla.. Tämä on niin sairas juttu Suomalaisessa Yhteiskunnassa.. Miksi meille ei riitä että urheilija saa kilpailukiellon.. Miksi Suomen edustajaa painostetaan niin paljon että hän päättää päivänsä itsemurhaan?? Suomen kansa on paljon sairaampi kuin yksikään urheilija!!
      Suomessa ns. työtön Murhaaja saa Huipputuomarin maksutta, mutta jos minä olen töppäillyt jollain tavalla, mutta asun omassa asunnossa, niin oikeusaputoimistoon pitää turvata.. On tämä niin perseestä.. Me "suomalaiset olemme hulluja, kun kaikkeen alistumme!!

    • 17

      Eiköhän Mika Myllylä kuollut v i t u t u k s e e n.

      • perapervo777

        itsemurhaan!


    • ei lääke

      Hiihtopomot ajo USKOVAISEN, raivo raittiin miehen ryyppäämää, uskottelivat että ALKOHOLI on lääke, melkee etteivät kaataneet suuhun.
      Nyt ovat niin osaa ottavia.

    • dooppaajat

      Dopingjuttu taisi lähteä liikkeelle, koska Aho ryhtyi presidenttiehdokkaaksi. Siksi ainakin alkoi loputon oikeusjuttu. Myllylänkin piti vielä keskiviikkona todistaa asiassa. Voi saatana sentään se tappoi hänet.

    • jos joltain..

      lämpimien maiden edustajalta löytyy kiellettyä todetaan vain että hänen suorituksensa hylättiin.MIKSI MEILLÄ PITÄÄ LYNKATA

      • dopkäytäntösil...

        Myllylä todisti kesäkuussa 7 päivänä ja varmaan tiesi, mitä se tarkoittaa muille?
        Sen jälkeen alkoi putki, joka johti ............
        Oikeusistuimen ja poliisin sadismilla pitäisi olla raja .........


    • Heimo31098

      Jos Jari Räsänen ja kumppanit eivät olisi valehdelleet oikeudessa dopingin käytöstä, niin tämä koko ei olisi paisunut tälläisiin mittasuhteisiin. Sen valehtelun takia STT joutui maksamaan suuret korvaukset ja yksi toimittaja menetti työnsä.

      Valehtelu oikeudessa on vakava asia ja tästä taas näkee mihin se johtaa.

    • epämääräistäjengiä

      Sen ryyppyporukka on ilmeisesti ollut vähän epämääräistä kun ammuskelevat yöllä pihassakin huvikseen...

    • JJ

      SAI SYDÄNKOHTAUKSEN

    • Helteellä

      voikin saada SYDÄRIN - oli varmaan sydämen laajentuma sen ylimääräisen rehkimisen seurauksena .

    • Ryyppäs liikaa

      Sekosi kännitoilailu morkkiksiinsa.

    • varmat pettivät

      Oli kyllä Finlandian viimeinen mies hiihtäjä, ei oo uutta tullu, eikä taida tulla, ura vaa loppu kesken kaiken, eikä omasta syystä, omat koirat purivat, kai tarkoituksella.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas puukotus yläristillä!

      Tänään taas puukotettu hengiltä ihminen Kuopiontien läheisyydessä yläristillä! Nyt näitä alkaa olla viikoittain!
      Pieksämäki
      57
      1691
    2. Olen päättänyt tappaa itseni tämän vuoden puolella

      Minulla ei ole oikeastaan mitään hävittävää. Elämäni on surkeaa ja tunnen ihmisten tuijotukset ja supinat. Ne nauravat r
      Ikävä
      128
      1327
    3. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin

      Kesä ja juhannus on grillailun kulta-aikaa. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin. Ka
      Grillaus
      70
      1221
    4. La Promesa sarjan ystäville iso pettymys - Yleltä lisäinfoa asiasta

      La Promesa suosikkisarjan kohtalosta on tullut tietoa. Tämä ei kyllä välttämättä ilahduta sarjan faneja. Lue lisää: htt
      Tv-sarjat
      10
      826
    5. Mä muuten kerroin puolisolle susta

      Nimeä mainitsematta....
      Ikävä
      59
      755
    6. Paljonko meidän ikäero on?

      Ois kiva tietää.
      Ikävä
      64
      646
    7. Nyt kun olen vähän huppelissa niin uskallan sanoa

      Mikä minua oikein närästää... Tiedän että meillä on ollut vaikeaa mutta miten kauan sulla on ollut toinen mies vai oliko
      Ikävä
      37
      502
    8. Mies onko sinulla

      Kaikki hyvin? 🌞 -nainen
      Ikävä
      36
      457
    9. Nainen onko kaikki

      Onko sinulla nainen kaikki hyvin? mies
      Ikävä
      43
      450
    10. Toivotetaanko toisillemme

      Juhannuksia vai ollaanko vihoissa
      Ikävä
      52
      442
    Aihe