Heips, olen N 21v Helsingistä. Kiinnostais lähteä edulliselle viikon matkalle elokuun puolivälissä etelään. Esim. Egyptin Hurghadaan (finnmatkat: viikon matka irtoaa 250-300e 15.8 lähtö.) Tai Turkin Iclemeriin (finnmatkoilta tarjous sinne edullisesti n.reilu 300e /hlö elokuunpuolivälissä lähtö).
Haen matkaseuraksi mukavaa iloista rentoa bilettäjähenkistä 20-30v tyttöä. Lomalla tarkoitus nauttia auringosta, yöelämästä, nähtävyykistä ja retkillä aion käydä. Olisi mukavaa saada seuraa myös retkille.
Ota yhteyttä jos kiinnostaa lähteä kanssani reissuun. Tuo Egypti kiinnostais paljon mua, ja finnmatkat näkyy järjestävän retken myös Kairoon, sinne ehdottomasti haluan pyramideja kattomaan. :)
Turkin iclemerkin kelpaa, koska se on niin lähel marmarista, missä suurempi yölämä. (7km marmarikseen). Ja matka noin edullinen.
Sinä matkustushaluinen tyttö mailaile jos kiinnostaa lähtea reissuun kanssani. maili: baileys89@luukku.com
MATKASEURAA ELOKUUN PUOLIVÄLIN JÄLKEEN 1 VKO ETELÄÄN
baila baila ^^
0
65
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti27717834Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."
Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist245701- 1242651
Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."
Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar172178Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä
Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa3361800Pikkaraiskan puhelut
Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?1111051- 59976
Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen
Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto32950Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?45948