Horizon hotelli alanya ? Ja muita vinkkejä esim. ravintolat

Olemme lähdössä kyseiseen hotelliin 23pv ja kiinnostaisi hieman etukäteen tietää minkälaiseen paikkaan ollaan menossa?
Hyviä ruokaravintoloita?
3234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Etsi horizon nimellä ni tulee vinkkejä.

Mutta aivan mahtava ja ihana hotelli, ei liian iso eikä pieni. Henkilökunta on seurallista ja mukavaa porukkaa. Veivät meitä töiden jälkeen vuorille ja tutustumaan paikalliseen yöelämään. :)

Äänestä
  • huorat vittuun täältä kertomasta paskareisuistanne!

    Äänestä

Etsinkin ja löysin, kiitos kuitenkin sulle : ) Voitko kertoa miten pitkä matka on alanyaan keskustaan, entäs esim. kippis baariin siellä on treffit tuttujen kanssa :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ekakertalainen x 3 kirjoitti:

Olemme lähdössä kyseiseen hotelliin 23pv ja kiinnostaisi hieman etukäteen tietää minkälaiseen paikkaan ollaan menossa?
Hyviä ruokaravintoloita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu